24 stu 2008, 16:32
24 stu 2008, 16:36
25 stu 2008, 12:06
25 stu 2008, 12:42
), i sada radi, ali na više puta - kako tko dođe
.
25 stu 2008, 13:01
Solea je napisao/la:elizabeta, onaj koji sam napisala pod kodnim imenom vanilice ti moze biti i za zvjezdice i ostale oblike, za sve te koji se lijepe pekmezom, marmeladom
25 stu 2008, 15:02
25 stu 2008, 16:01
25 stu 2008, 17:12
10 pro 2008, 15:09
10 pro 2008, 15:18
10 pro 2008, 15:50
10 pro 2008, 15:53
10 pro 2008, 15:56
10 pro 2008, 15:58
al i to bih rado imala.
10 pro 2008, 16:00
10 pro 2008, 16:03
10 pro 2008, 16:12
supermama je napisao/la:a gdej kupujes taj u plavoj kutiji???
inace njega je navodno dosta kompleksno napraviti jer se treba raditi kvas koji stoji neko vrijeme pa ima kroz tri dana faze rada
10 pro 2008, 21:54
11 pro 2008, 11:42

11 pro 2008, 13:26
Zefir kolačići
Engleski kolač
11 pro 2008, 14:36


12 pro 2008, 11:17
13 pro 2008, 21:40
13 pro 2008, 22:47
14 pro 2008, 00:00
14 pro 2008, 00:01
u to bi dodala 10 dkg nasjeckane čokolade
14 pro 2008, 00:05
14 pro 2008, 09:28
:kolac je fenomenalan i sto vise odstoji to je bolji, socniji
evo kopirati cu recept tu - sa lanjskog topica ;-)
samo sto ovaj moj nije americki nego engleski
40 dag svijetlih grozdjica,
40 dag tamnih grozdjica,
30 dag usecerenog ananasa,
10 dag suhih sljiva,
10 dag datula (moze i bez),
2 zlice konjaka,
3 zlice proseka,
13 zlica ruma
svo voce isjeckati i preliti alkoholom pa pustiti nek prenoci
2 1/2 salice brasna - po mogucnosti crnog,
5 jaja,
1 1/2 salice secera,
2 zlice meda, 30 dag marmelade,
cimet, orascic, klincic - mljeveni, skupa 1 velika zlica,
4 - 5 vanilin secera,
30 dag oraha ili badema, <
1 margarin ili maslac
margarin i secer pjenasto umutiti, dodati 1 po 1 jaje, sve ostale sastojke i na kraju voce
peci 1 1/2 h - 2 h na 150 ° C i ostaviti da se ohladi u peci
15 pro 2008, 00:50
Meli - recepti, pa si sve mislim da isprobam nesto od ovih fiiiiinih kolacica, mmmm........
15 pro 2008, 10:39