dobro da nisam uletjela u slastičarnu tražiti ponivile
mrđi, ovo sa čokolodnim bombonima je dobra ideja

Cure super su vam ideje. Nadam se da će i moja mama promijeniti mišljenje da li ja trebam raditi rođendansku tortu
Ostala sam iznenađena.Sada je: 24 lip 2026, 15:40.

Ostala sam iznenađena.LTL je napisao/la:arkana,ja sam jednom radila glazuru s milkom,al je preslatka,dodala sam malo ulja! ima za kupiti neka bijela čokolada ,puno skuplja od milke,javit će se netko možda tko je radio s tim!
mrđi,kako ćeš raditi bijeli ganache,ja sam i to probala s milkom ,al se nije zgusnula pa sam morala dodati šlagfix






ovo skupljam ideja za prvi mj.kad je Ivanu rođendan. 








Crteži
prelijepe i presavršene su ti torte, ma bez ijedne mane. 














Hvala ti
Crteži
Crteži
pokušala dobiti taj oblik izrezujući ga.

. i ne samo to. uopce me to ne mami. i nemam to uopce volju probati.
, ali, da imam zelju to kušati - a, ne, ne

Mrđi je napisao/la:treba mi pomoc hitno. pliz netko???
Mrđi je napisao/la:radila bi parfe kremu s visnjama. jel bi mi bolje pasao puding od maline ili jagode ili neki drugi?
Mrđi je napisao/la:mislila sam smiksat visnje ukuhat ih s malo secera i u to dodat puding da sve zgusne.
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.