Sada je: 24 lip 2026, 15:40.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la podocnjaci forever » 20 srp 2010, 14:34

sandram, ja sam jednom ukrasila cijeloga Tigra (iz winnie pooha) otopljenom bijelom čokoladom u koju sam umiješala žuti i crveni prehrambeni prah. Da bude narančasto. Bilo je jako efektno, ali dosta reljefasto - jer se meni tako više i sviđa, nisam baš za ovu ticino-glatkoću. :dunno
Avatar
podocnjaci forever
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 833
Pridružen/a: 06 kol 2005, 13:19

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la davidlukas » 30 srp 2010, 01:50

Pozdrav svima, ja sam nova na forumu i zanima me da li je netko ikad radio tortu u obliku motorne pile, možda bi se našla neka dobra duša s dobrom idejom !?
davidlukas
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 29 srp 2010, 08:30

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 02 kol 2010, 21:32

:) evo i mene konačno...svašta nešto se izdogađalo kod mene....

evo stavit ću nekoliko slikica zadnjih torti koje smo radile ako kome zatreba kakva ideja za ukrašavanje....

neznam koju sam zadnju ovdje stavila, ali nema ni veze

evo jedne kolac-tortice za 1.rodendan jedne male klinceze po imenu Leonarda (kćerkica od moje drage prijateljice)

slika


ova je bila za 2.rodendan nasem malom kumiću pa je uz poklon dobio i torticu....stavila sam i presjek, bila je sva čokoladna

slika slika


pa onda za 7.rođendan moje princeze koji smo proslavili u 7.mjesecu....



slika


[img]http
Zadnja izmjena: Solea; 09 kol 2010, 11:48; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: brisanje ogromnog broja fotografija i reklame
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Masha » 02 kol 2010, 22:40

irena, predivne su ti tortice, stvarno si inspiracija, prava umjetnička djela :klanja :5

ali ove cicate torte i sl. ja jednostavno ne mogu provariti :roll
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1933
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Mrđi » 02 kol 2010, 22:50

hej irena mene zanima ovaj panda i kasnije magarcic - koja torta ide ispod?
moze recept?
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Madir » 02 kol 2010, 22:57

Irena, pa di si ti? :kiss
O kako si me obradovala sa torticama, sve su :5 al panda mi je i dalje :1
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Stefanova_mama » 03 kol 2010, 11:08

Irena interesuje me ova masa u medi je li to biskvit ili neka kao keks torta?
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Luantaro » 03 kol 2010, 11:17

:klanja :klanja :klanja :klanja

urnebesne su mi ove princeze :rolf
Avatar
Luantaro
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2378
Pridružen/a: 03 ruj 2005, 22:46

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 03 kol 2010, 13:04

hvala :hug

ona panda i magarac je mokra cokoladna torta, samo sto smo umijesile dosta mljevenog petit keksa da bi dobile cvrstu masu koja moze stajati
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Solea » 04 kol 2010, 22:24

irena11, molim te da se pridrzavas pravila foruma!
reklamiranje nije dozvoljeno a i broj fotografija koje ti stavljas u postove se ne prakticira i ne tolerira.


no, ti to sve vec znas, zar ne ;) :D
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Ora » 05 kol 2010, 21:36

Super su torte! :dada
Mr.N, 07,07.
Mrs.I.E, 12,09.
slika Crteži
"Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas. Ako to ne mozes pojesti ili se s tim igrati, popisaj se na to i kreni dalje."
Avatar
Ora
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 380
Pridružen/a: 21 ruj 2008, 01:26
Lokacija: Kod žute kućice...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 09 kol 2010, 08:58

evo jucer me je zvala kolegica da joj pomognem ukrasiti tortu....samo sam pomogla, nista vise...a prvi put sam ovako ukrasavala i jednostavno je, pa mozda nekome dobro dođe ako nema smisla za neke 3d figurice ili crtanje :)

slika
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Madir » 09 kol 2010, 11:58

super je.
ovo ste ''samo'' razvaljali ticino i onda skrojili, jel?
dobra ideja
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 10 kol 2010, 08:12

pa da, jako jednostavno i brzo gotovo :)
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Masha » 11 kol 2010, 15:53

iako se ova moja Kitty ne može mjeriti s ovom prelijepom iznad, ipak...
pravila sam je nećakinji prošle godine za rođendan...tek sam na kraju skužila da sam joj nacrtala i usta :mrgreen
slika
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1933
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la olja » 11 kol 2010, 16:05

Odlična je, Masho :up
I meni je ljepša s ustima :)
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Arkana10 » 11 kol 2010, 19:01

Masha super ti je torta :srca
etiketic 09
Avatar
Arkana10
Sveta krava
 
Postovi: 7838
Pridružen/a: 19 srp 2005, 10:14
Lokacija: Mkd

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Masha » 11 kol 2010, 20:15

Hvala! :luv
Avatar
Masha
dzkić više tekućine
 
Postovi: 1933
Pridružen/a: 27 ruj 2005, 18:48

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la babalu » 11 kol 2010, 21:41

preslatka je Kitty :dada
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 21 kol 2010, 12:16

Masha ...preslatka je torta, jako lijepo si ju nacrtala :srca

evo tortica za 10.rođendan mog malog juniora....kojeg smo proslavili sa nekoliko dana zakasnjenja jer smo čekali da nam tata dođe sa terena

SRETAN 10. RODENDAN MRVICE MOJA !!!

ledeni vjetar
slika
griz torta
slika
švarcvald torta
slika
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Mrđi » 21 kol 2010, 17:41

rođendanski Bob
slika

i jedna za tinejderice
slika
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mlada mama19 » 21 kol 2010, 20:02

Koje umjetnice na ovoj temi :5

Ja ću ove godine prvi put pokušat s ticinom, mogu samo zamislit kako će to izgledat :loce
slikaslika
Avatar
mlada mama19
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 445
Pridružen/a: 10 lip 2007, 18:01

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la irena11 » 24 kol 2010, 21:17

:mah evo kako smo ušarenile muffine ... klincima se svidjelo....

slika
slika
11.08.2000. MIHAEL_mamin mali covjek
11.07.2003. NIKA_mamina princeza
Avatar
irena11
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 224
Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:21
Lokacija: Slavonski Brod

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mlada mama19 » 24 kol 2010, 21:28

[quote="irena11"]:mah evo kako smo ušarenile muffine ... klincima se svidjelo....


:5
slikaslika
Avatar
mlada mama19
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 445
Pridružen/a: 10 lip 2007, 18:01

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la ančica28 » 30 kol 2010, 17:09

Torte i kolači su vam odlični!!!! :klanja
Imam jedno pitanje; gdje nabavljate one preslike za torte s barbikama i sl.? Moram nećakinji raditi tortu za 5.rođendan, a obožava Barbie i rozu boju
Avatar
ančica28
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1036
Pridružen/a: 15 pro 2009, 21:25
Lokacija: sjever

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la fighterica » 30 kol 2010, 20:56

Torte su divne, svaka čast na spretnim rukama!
Avatar
fighterica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 22
Pridružen/a: 21 lip 2010, 14:56
Lokacija: naš brlog

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la I-STA » 30 kol 2010, 21:15

Evo ja pregledala i pročitala cijeli topic i sad me sram. Žene, pa vi ste čudotvorke! Bravo, bravo, bravo!!!
Stalno me prati sreća, al' nikako da me stigne
Avatar
I-STA
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 885
Pridružen/a: 25 srp 2009, 21:29
Lokacija: U RINFUZI

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mlada mama19 » 11 ruj 2010, 09:09

Cure imam jedno pitanje :)

Vidjela na prošloj temi, kako se može koristiti ulje (obično biljno ulje?) umjesto glicerina? ima netko iskustva? :)
slikaslika
Avatar
mlada mama19
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 445
Pridružen/a: 10 lip 2007, 18:01

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la MalaSirena » 11 ruj 2010, 11:42

Nije baš umjetničko djelo kao moje prethodnice, ali klinci su se oduzeli - naša Gormiti torta za 7. rođendan:

slika
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la ivancica » 11 ruj 2010, 13:04

MalaSirena je napisao/la:Nije baš umjetničko djelo kao moje prethodnice


kako nije ? šta je tebi ;) , pa ne mora sve biti kao nacrtano :dada

odlično, kreativno :5

edit: i izgleda stvarno njami :gladan
slika slika
Avatar
ivancica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 398
Pridružen/a: 02 vel 2010, 18:10
Lokacija: Kaštela

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.