
Sada je: 24 lip 2026, 15:44.








(mm mi pomogao s figuricama)







mmar je napisao/la:. Možda da dam djetetu, njoj bolje ide i s plastelinom

tako su slićne
,stavrno prelijepe!
mmar je napisao/la:Joooj kako su slatke![]()
I torte su lijepe, ali cure su stvarno![]()
vidi se da je uloženo puuuno truda, a rezultat je odličan!

Crteži

kao ona iz male klinike.
). Imam pitanje, sto ste stavljale ispod ticina, dakle zadnji kat torte... Prosle godine sam stavila na kraju biskvit i premazala ga onim buckurisem od maslaca i secera, kao podloga za ticino. Ima li tko kakvu bolju ideju?






Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.