Sada je: 28 ožu 2024, 10:57.

K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

Moderatori/ce: Hope77, mrava

K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 02 stu 2014, 20:38

Ivana, pobjednica prošlog kruga :1 predložila nam je tri teme a najviše glasova konačno su dobile jabuke!

Prijave (recept + maksimalno 2 vlastite, autorske fotke a koje ranije nisu objavljivane) šaljite na PP objema moderatoricama (Leni i meni) tijekom tekućeg mjeseca a zaključno s 25.11.


:mah
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 10 stu 2014, 19:10

prijava br. 1
solea

Tufahije

slika

6 kiselijih jabuka
1 l vode
300 g šećera
vanilija (mahuna ili 2 vrećice v. šećera)
1 limun (sok i korica)
150 g mljevenih oraha
1 žličica meda
šlag
višnje

U većoj posudi kuhajte vodu, šećer i limunov sok.
Dodajte vaniliju i jabuke koje ste prije oprali, ogulili i izdubili im sredinu. na umjerenoj vatri kuhajte 15ak minuta (vrijeme kuhanja ovisi o sorti i veličini jabuka), povremeno ih okrenite da se ravnomjermo skuhaju. Jabuke se trebaju smekšati ali ne prekuhati.
Izvadite jabuke i ohladite ih a tekućinu nastavite kuhati još 15-20 minuta, da se malo reducira.
Mljevene orahe zalijte s malo vrućeg soka/sirupa u kojem su se kuhale jabuke, dodajte med i naribanu limunovu koricu pa tom smjesom napunite ohlađene jabuke.
Ohladite i sok u kojem su se jabuke kuhale pa dio hladnog soka prelijte po jabukama. Prije posluživanja na vrh svake jabuke stavite malo šlaga i višnju.
(Meni su tufahije bolje kad malo odstoje i dobro se ohlade zato jabuke skuham, napunim, prelijem s dijelom agde, soka i ostavim u hladnjaku pa sljedeći dan prije posluživanja prelijem opet s malo soka i onda ukrasim šlagom i višnjama.)
Ovo nisu baš tradicionalne bosanske tufahije, ove su kuhane u puno više vode i manje šećera.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 10 stu 2014, 19:16

prijava br. 2
solea

Waldorf salata

1 jabuka (granny smith, 200 g)
100 g celera
1/2 čaše jogurta
1 žličica majoneze
1 limun
malo papra
malo ulja
šaka grožđa
šaka oraha, malo tostiranih
šaka kiseljaka (ili nekoliko listova zelene salate)
malo listova celera

Jogurt pomiješati s majonezom, dodati limunov sok, papar i malo ulja (ja sam koristila laneno a možete i maslinovo ili koje već hoćete).
Jabuke oprati, celer oguliti i sve naribati na mandolinu ili izrezati na tanke rezance.
Dodati nasjeckane orahe i grožđe pa preliti pripremljenim preljevom od jogurta.
Poslužiti s listićima kiseljaka ili zelene salate i posuti sitno nasjeckanim listom celera.
Dodamo li ovoj salati npr. pečena pileća prsa, imamo kompletan samostalni obrok.

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Lena » 12 stu 2014, 19:07

prijava br. 3
mirči

Sočni slatki kruh sa bundevom i jabukom (Pumpkin apple bread)

slika


350g butternut bundeve
150g šećera
150ml maslinovog ulja
2 jaja
1 naribana jabuka
125g glatkog brašna
125g pirovog brašna
pola žličice cimeta
pola žličice muškatnog oraščića
1 zdrobljeni klinčić
prstohvat soli
1 žličica praška za pecivo
75g krupno nasjeckanih oraha

Bundevu ogulite, narežite na veće kocke i stavite kuhati u hladnu vodu. Kuhajte dok ne omekša. Tada ocijedite, štapnim mikserom smrvite u pire i ostavite da se ohladi.
Pećnicu ugrijte na 180C.
Izmiješajte mikserom šećer i maslinovo ulje dok ne postane pjenasto. Dodajte jedno po jedno jaje i pire od bundeve i dobro izmiješajte. U drugoj posudi pomiješajte brašna, začine, prašak za pecivo i sol pa umiješajte u smjesu sa bundevom. Dodajte jabuku i orahe i pažljivo promiješajte.
Kalup za kruh obložite papirom za pečenje i ulijte smjesu.
Pecite 50-60 minuta u ugrijanoj pećnici.
Ohladite i poslužite.
Avatar
Lena
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3717
Pridružen/a: 06 pro 2004, 19:43
Lokacija: od sela do metropole

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Lena » 12 stu 2014, 19:08

prijava br. 4
snowwhite

Jabučni doručak

slika

Za 2 osobe:

2 jabuke
1 grčki jogurt 125g
šaka oraha
2-4 žlice meda

Jabuke oprati, narezati. Orahe na grubo narezati.
U zdjelicu staviti jabuke, posipati malo oraha i preliti žlicom do dve meda. Na vrh staviti grčki jogurt, posipati s ostatkom oraha i meda.

ps. ja sam imala orahe u medu pa ih nisam sjeckala nego ostavila veće. Sve kombinirate po želji.
Avatar
Lena
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3717
Pridružen/a: 06 pro 2004, 19:43
Lokacija: od sela do metropole

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 15 stu 2014, 10:48

prijava br. 5
mirci

Jabuke u šlafroku

Jabuke u šlafroku su pomalo zaboravljeni desert koji se može pripremati na dva načina - tradicionalni u vinskom tijestu, a učestaliji u tijestu za palačinke. Razlika je samo hoćete li u tijesto dodati vino ili ćete ga zamijeniti mlijekom. Vino daje aromatičniju notu jabukama, al za djecu je prihvatljivije koristiti mlijeko.

slika


1 kg jabuke
2 jaja
25 dag brašna
2 žlice šećera
malo soli
2 dl bijelog vina ili mlijeka
korica limuna
cimet
ulje za prženje

Jabuke oguliti pa ih izdubiti i narezati na tanke kolutove. Lagano ih posipati cimetom.
U posebnoj posudi pomiješati ostale sastojke za tijesto. Dobro iumiješati pjenjačom. Kolutove jabuka pobrašniti pa umakati u tijesto. Izvaditi ga žlicom i uroniti u vruće ulje. Pržiti ih da budu rumeni sa obje strane. Još tople posuti šećerom u prahu i odmah poslužiti.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 18 stu 2014, 09:55

prijava br. 6
kranjica

KOLAČIĆI SA JABUKAMA

slika

Mjera je za ovakav kaluphttp://www.lekueusa.com/Cake-Portion-Mold-plu0216008R01M017.html ili za 12 muffina


Za kolačiće:

1 žličica arome vanilije

1 jaje

120 ml maslinovog ulja

sok pola limuna

1/2 žličice soli

1/2 žličice cimeta

100 g šećera

200 g brašna

1/2 žličice sode bikarbone

2 jabuke

55 g jabuka

Za glazuru:

krem sir

vanilin šećer

nasjeckani orasi



Zagrijte pećnicu na 180 C.

Namastite i pobrašnite kalupe u kojima ćete peći kolačiće.

U posudu stavite aromu vanilije, jaja, ulje i limunov sok. Izmiješajte pjenjačom dok ne dobijete jednoličnu smjesu. Dodajte sol, cimet i šećer pa sve opet dobro izmiješajte.

U drugu zdjelu prosijte brašno sa sodom bikarbonom.. U tankom mlazu ulite smjesu tekućih sastojaka i promiješajte sa se sve poveže. Naribajte jabuke pa i njih umiješajte. Na kraju umiješajte i nasjeckane orahe. Dobivenu smjesu rasporedite u pripremljeni kalup. Pecite u prethodno zagrijanoj pećnici 40-ak minuta. Ohladite.

Za glazuru pomiješate krem sir sa vanilin šećerom prema okusu. Premažite ohlađene kolačiće glazurom pa ih posipajte nasjeckanim orasima.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 18 stu 2014, 09:57

prijava br. 7
mirči

Domaći jabučni ocat

slika

Domaći i kupovni jabučni ocat su neusporedivi. Domaći je uvijek nešto blaži, pravog jabučnog okusa i ako imate veće količine domaćih jabuka, pa čak i onih malo natučenih, vrijedi ih utrošiti za pripremu ovog ljekovitog, visokovrijednog octa.

Cijele jabuke operite i sameljite strojem za mljevenje mesa. Ako su natučene odrežite im trule dijelove prije mljevenja. Masu stavite u veću posudu i nalijte tople vode tako da prekrije jabučnu masu. Pokrijte gazom i ostavite na toplom 20-30 dana. Što je toplije, i ocat će biti prije gotov. Tada sve dobro iscijedite, profiltrirajte kroz čistu gazu i ocat ulijte u čiste staklene boce sa čepom. Čuvajte na hladnom i tamnom mjestu. Možete ga koristiti odmah ili pričekati još oko mjesec dana da se izbistri.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 18 stu 2014, 10:01

prijava br. 8
snowwhite

PITA OD JABUKA


Vjerojatno svaka od nas ima svoj recept, a ovo je moj:

Tijesto:
35 dkg brašna
18dkg putra
12 dkg šećera
2 žutanjka
Prašak za pecivo
Vanilin ili limun šećer

Sve sastojke rukom pomiješati dok se ne dobije jednolična smjesa.
Da bi lakše oblikovali smjesu hladan putar narezati na listiće. Prstima utisnuti u brašno. Staviti u hladnjak na pola sata ili sat. Podijeliti tijesto na pola i razvaljati ili utisnuti u lim jednu polovicu. Tijesto propikati vilicom.
Preliti punjenje i poklopiti sa drugim dijelom tjesta. Drugi dio može se također razvaljati ili naribati na vrh. Propikati ga vilicom.

Peći na 160 stupnjeva oko 45 minuta.
Pečeno posipati šećerom u prahu.

PUNJENJE OD JABUKA

1 kg jabuka
Šećer
Cimet

Jabuke oguliti i naribati. Pošećeriti i pustiti da malo odstoji. Ocijediti i posipati cimetom. Preliti po tijestu. Poklopiti s drugim dijelom tijesta.

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 23 stu 2014, 20:35

prijava br. 9
mrava

Savijača s jabukama

Sastojci:
1 paket lisnatog tijesta (vrlo tanke kore)
1 kg kiselih jabuka
5 žlica šećera
1 vanilin šećer ili malo cimeta (po želji)

Preljev: 1 dl kiselog vrhnja, 1 dl jogurta, žlica šećera

Jabuke oprati, oguliti, naribati na krupniji ribež. Dodati šećer, vanilin šećer ili cimet i sve dobro promiješati.
Lim za pečenje premazati s malo ulja. Pećnicu upaliti na 200°C.
Svaki list tijesta premazati pripremljenim nadjevom, te zarolati, slagati jedan do drugoga.
Pripremiti preljev od kiselog vrhnja, jogurta i šećera, te njime kistom premazati savijaču (time se postiže sočnost savijače).
Peći 25-30 minuta na 200°C.
Kad se ohladi, posuti šećerom u prahu. U slast!

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Lena » 24 stu 2014, 19:38

prijava br. 10
lena

Aromatična pita s jabukama

Od svih recepata koje sam do sad probala, ovaj mi je najbolje legao jer jabuke ostanu u komadu i ne pretvore se u kašu, a začini daju ugođaj hladnijih dana.

slika

tijesto:
175g oštrog brašna
175g glatkog brašna
85g maslaca
85g masti
100g šećera
3 žlice hladne vode

nadjev:
6 velikih granny smith jabuka
50g šećera
50g smeđeg šećera
1 žlica limunovog soka
1 žličica cimeta
1/4 žličice muškatnog oraščića
1/4 žličice soli
2 žlice otopljenog maslaca
1 1/2 žlica kukuruznog brašna

Umijesiti od sastojaka za tijesto glatku smjesu (ne premjesiti jer postane žilavo). Staviti ga u frižider na hlađenje na jedno sat vremena. Dok se tijesto hladi oguliti jabuke i narezati ih na 1cm debele ploške. Staviti preko njih šećere, začine i limunov sok i pustiti da odstoji. Odvojiti 2/3 tijesta i izvaljati u krug da pokrije dno i stranice kalupa (moj kalup je promjera 25cm i ovo mu je taman mjera smjese).
Ocijediti sok kojeg su pustile jabuke, dodati mu otopljeni maslac (ili otopiti maslac u tom soku) i dodati mu kukuruzno brašno.
Poslagati jabuke preko tijesta, preliti sokom i na vrh poslagati razvaljanu 1/3 tijesta koju ste razrezali na trakice (ili ukrasite na neki svoj način).
Peći na 170 stupnjeva jedno 50min do sat vremena, odnosno dok ne poprimi lijepu boju tijesto na vrhu.

slika
Avatar
Lena
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3717
Pridružen/a: 06 pro 2004, 19:43
Lokacija: od sela do metropole

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 22:35

prijava br 11
mala sirena

Galeta s jabukama i orasima

slika

Tijesto:
150 g glatkog brašna
100 g graham brašna
50 g zobenih mekinja
1 žlica šećera
prstohvat soli
180 g maslaca
1 žutanjak
2-3 žlice hladne vode

Nadjev:
5-6 jabuka
1 žlica bijelog šećera sa sjemenkama vanilije
limunov sok
cimet

2-3 žlice smeđeg šećera
1 žlica krušnih mrvica
4 žlice mljevenih oraha

Brašno pomiješajte sa šećerom, posolite, dodajte hladni maslac narezan na manje kocke, žutanjak i vodu i zamijesite tijesto. Tijesto formirajte u disk, zamotajte u prozirnu foliju i ostavite 30ak minuta u hladnjaku.

Pećnicu zagrijte na 180°C.
Jabuke ogulite i narežite na kriške. Dodajte im šećer s vanilijom, cimet te pokapajte limunovim sokom.
Smeđi šećer, orahe i mrvice promiješajte u jednoj zdjelici.

Na papiru za pečenje razvaljajte tijesto u krug promjera velike tepsije .

U sredinu rasporedite smjesu oraha i mrvica tako da ostane rub od cca 5-6 cm, a gore složite jabuke.

Preklopite rubove tijesta te ih kuhinjskim kistom premažite malo tučenim bjelanjkom te posipajte kristal šećerom kako bi korica bila hrskavija.

Pecite oko 30-40, odnosno dok tijesto ne primi finu zlatnosmeđu boju. Uživajte!

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 22:40

prijava br. 12
potica

TREPA

Ovo je starinski kolač za koji sam recept dobila od bake moje prijateljice, ona mi ga je ovako rekla:
mast
kukuruzno brašno
1,5 kg jabuka
šećera koliko treba da jabuke ne budu kisele
malo cimeta
1/2 l kiselog vrhnja
2-3 žlice ulja

Lim dobro namaži mašću pa naspi ravni sloj brašna debljine malog prsta. Oguli, očisti i naribaj jabuke, po šećeri ih i stavi cimeta, pa ih nasipaj kao slijedeći sloj. Gore stavi brašna koliko si stavila i dolje, ako imaš možeš staviti i malo oraha da bude bolje. Vrhnje dobro razmuti sa uljem i preli preko kolača. Peci na laganoj vatri da se ispeče i dobije zlatnu koricu.

slika

slika

Za potrebe ove igre sam malo guglala tako da za one koje ne mogu bez vage imam i recept sa količinama, malo se razlikuju ali to je to. :)
http://www.coolinarika.com/recept/trepa-s-jabukama/
http://www.tzm.hr/article.php?p=gastro&id=64
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 22:42

prijava br. 13
ina

KOLAČ OD ROGAČA I JABUKA S KREMOM OD JABUKA

tijesto:
100ml maslinovog ulja
3 jaja
3 naribane jabuke
200g šećera
230g brašna
100g mljevenog rogača
1 žličica soli
3 žličice praška za pecivo
sok i korica 1 limuna

nadjev:
3 jabuke, oguljene i narezane na kockice
200ml vode za kuhanje + dodatak po potrebi do 700ml
2 pudinga od vanilije
2 žlice šećera
1 vanilin šećer
cimeta po želji, ja sam stavila pola žličice

Za tijesto se pomiješaju posebno suhi, posebno mokri sastojci i onda sjedine miješajući špatulom. Smjesa se izlije u kalup kojemu se na dno stavi papir za pečenje (ja sam pekla u četvrtastom kalupu 23x23cm). Peče se 30 minuta na 180°C, isproba čačkalicom i eventualno produži par minuta pečenje, ako vam se baš čini nepečeno (iako je ovaj kolač uvijek vlažan).
Za nadjev se jabuke prokuhaju 10 minuta da malo omekšaju, procijede i u tekućinu koja je preostala se doda vode do 700ml. U drugoj posudi se pomiješa prašak za puding sa šećerima, cimet i 6-7 žlica tekućine (ove u kojoj su se kuhale jabuke). Ostatak tekućine se stavi kuhati, kad zakuha doda se smjesa pudinga i kuha par minuta. U ohlađeno se pažljivo umiješaju kuhane jabuke.

Kolač prerežete na pola, istresete smjesu od jabuka i preklopite drugom polovicom kolača. Po želji ukrasite glazurom od čokolade, a kako ja nisam imala čokolade, premazala sam ga tučenim vrhnjem.

U slast!

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 23:12

prijava br. 14
solea

Dobra stara štrudla od jabuka

Tijesto:
500 g glatkog brašna
250 ml mlake vode
1 žlica octa
3 žlice ulja
malo soli

Nadjev:
oko 1 kg kiselih jabuka
4 žlice šećera
2 vanilin šećera ili burbon vanilija šećera
cimet
po želji šaka grožđica namočenih u rum (ja ih nisam stavila)
po želji i malo limunove korice
(po potrebi i malo krušnih mrvica, ako jabuke puste puno soka)

maslac

slika

Umijesite glatko tijesto, formirajte ga u kuglu, malo pobrašnite podlogu i ostavite tijesto poklopljeno posudom u kojoj ste ga mijesili. Neka miruje oko sat-dva.
Stolnjak pospite s malo brašna, u sredinu stavite odstajalo tijesto, malo ga razvaljajte razvijačem i namažite uljem pa opet ostavite da miruje 15ak minuta.
Jabuke operite, ogulite i naribajte pa dodajte jabukama i ostale sastojke za nadjev. Ako koristite slatke jabuke, smanjite šećer a dodajte malo limunovog soka.
Razvucite tanko tijesto tako da ga nježno odozdo dlanovima vuče te prema sebi (i tako šetajte malo oko stola :lol), kad ste ga dovoljno razvukli, deblje krajeve tijesta uklonite.
Tijesto pokapajte rastopljenim maslacem i pustite da odstoji par minuta a zatim po tijestu rasporedite nadjev (na oko 2/3 na dvije suprotne strane stola). Uz pomoć stolnjaka zamotajte dvije štrudle, jednu prema drugoj, prerežite tijesto po sredini i stavite štrudle u tepsiju obloženu papirom za pečenje (i njega malo namažite maslacem), premažite štrudle s malo maslaca i stavite u zagrijanu pećnicu, pecite na 180-200 oko 30 minuta.

Pred kraj pečenja izvadim štrudle, opet ih malo namažem i vratim u pećnicu dok ne dobiju finu boju.
Kad se malo ohlade, štrudle posuti šećerom u prahu.

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 23:14

prijava br. 15
tanja

Chutney od jabuke

3-4 glavice luka
½ kg jabuka
komadic od ca 2cm djumbira
2 chili papricice, crvene, ljute
100-150 gr secera
50ml jabucnog octa
100ml jabucnog soka
1jusna zlica curryja
Sol, biber

Luk, djumbir, jabuke i chili ocistiti, oguliti i sitno narezati.
U ovecem loncu kao prvo karamelizirati secer (bez mijesanja), zatim jedno iza drugoga dodavati luk, djumbir i chili. Secer se vrlo brzo stvrdne, pa treba hitro promijeati i podliti octom i sokom od jabuke. Zatim dodati narezane jabuke, posuti curryjem i mijesati dok se karamelizirani secer potpuno ne otopi (nekoliko minuta). Dodati malo soli i bibera, po zelji.
Ovaj chutney odlicno pase sa sirom, rostiljem, pecenim mesom, a za one hrabre koji vole ljuto, moze i sam.

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: K. ISTRAŽIVAČI - Jabuke! (studeni)

PostPostao/la Solea » 25 stu 2014, 23:16

prijava br. 16
tanja

Slojeviti kolac od jabuka

Ovaj kolac sam prvo jela kod prijateljice i odusevila se: dugo nisam jela socniji i ukusniji kolac od jabuka. Ja sam ga radila sa integralnim brasnom i smedjim secerom, stavila puuuuuuuno cimta, pa je malo tamniji nego original.

1 kg jabuka
2 jusne zlice limunovog soka
100 gr kiselog vrhnja
150gr maslaca
200gr (smedjeg) secera
1 vanilin secer
4 jaja
300gr (integralnog) brasna
2,5 zlicice praska za pecivo
1 zlica cimeta
Prstohvat soli
2 jusne zlice mlijeka
1 zlica ruma
Za posipanje: pomijesati 1 zlicu cimta sa 2 zlice secera

Jabuke oguliti, ocistiti od kostica i rezati na tanke snite. Posipati limunovim sokom i dodati kiselo vrhnje, dobro promijesati i staviti na stranu.
Maslac mikserom izraditi sa secerom, dodavati jedno po jedno jaje. U drugu zdjelu pomijesati suhe sastojke: brasno, prasak za pecivo, cimet, malo soli.
Suhe sastojke, zajedno sa mlijekom i rumom, polako dodavati u smjesu od jaja i putra, dok ne nastane glatko tijesto.
U namascen kalup promjera 26cm staviti jednu trecinu tijesta, zatim jednu polovicu jabuka, pa onda drugu trecinu tijesta i drugu polovicu jabuka. Zadnju trecinu tijesta rasporediti po vrhu i sve lijepo izravnati.
Kolac posipati mjesavinom secera i cimta i peci oko 1h na temperaturi od ca. 180 stupnjeva.

slika
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03


Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.