Tema je zaključana

Re: Kuhamo u prosincu :)

18 pro 2016, 07:44

corazon je napisao/la:opet prokulice :lol
hvala sireno na receptu ;)

kod nas danas oslić, u škartocu s povrćem, a dio pohani + kelj



Nema na čemu, nadam se da vam bude fino! :)


Mi smo jučer kuhali buncek, zaželio se MM.
Da buncek ne bude sam i tužan, skuhali smo mu i varivo od mladog graha.
Kako ne bismo danima jeli isto, danas će uz navedeni buncek biti kiselo zelje i restani krumpir, možda ću to zapeći u pećnici ako otkrijem kako :mrgreen .
Za desert moram ispeći fritule jer sam ih obećala, a ne ispunila jučer pa junior opetovano podsjeća :lol

Re: Kuhamo u prosincu :)

18 pro 2016, 12:38

Pileca juha,peceno pile i krumpiri,kupus salata,pohane jabuke

Re: Kuhamo u prosincu :)

18 pro 2016, 15:56

Jučer musaka, matovilac.

Danas juha od bundeve, teletina pečena u loncu, pekarski krumpir, opet prokulice na lešo :lol, cikla. Desert - nutela raspucanci jer nema šanse da prežive do Božića :lol.

Re: Kuhamo u prosincu :)

18 pro 2016, 17:05

Mi jucer mesnu juhu s griz noklama, fijaker gulas, naravno iz ekspres lonca, ali nazalost s pire krumpirom, klinci nisu htjeli knedle. Danas krem juha id celera, losos iz pecnice sa slanim krumpirom i dinst.graskom. Za sutra mm skuhao cuspajz s mahunama. Ne odvaja se od lonca :lol

Re: Kuhamo u prosincu :)

19 pro 2016, 13:25

Riza,saft od pilecih iznutrica,kupus salata

Re: Kuhamo u prosincu :)

19 pro 2016, 15:53

Ako je od rize rizoto i od orza orzoto, analogijom smo danas imali piroto :D

Re: Kuhamo u prosincu :)

20 pro 2016, 10:07

Ina66 je napisao/la:Ako je od rize rizoto i od orza orzoto, analogijom smo danas imali piroto :D

:daj5
I ja sam piroto neki dan pravila :dada

Jučer bolonjez, danas faširanci, samo još da smislim prilog.

Re: Kuhamo u prosincu :)

20 pro 2016, 10:10

:lol
i znaš što - neću od povrća više ni kuhati rižoto. tražile su repete!

danas sirnica
za mene još ekstra zdjela salate s endivijom, radičem, celerom, mrkvom

Re: Kuhamo u prosincu :)

20 pro 2016, 23:32

Jeli smo burek s mesom i sirnicu

Re: Kuhamo u prosincu :)

22 pro 2016, 12:43

Jucer-juha,peceno carsko meso i krumpiri,cikla
Danas je kelj varivo

Re: Kuhamo u prosincu :)

22 pro 2016, 12:53

Poriluk varivo s pancetom i ječmom.

Re: Kuhamo u prosincu :)

22 pro 2016, 14:12

Jucer sam skuhala juhu, ispekla hrpu pilecih krilaca uz leso verzet.
Danas ostatak juhe, mesna salata i blitva na mlijeku.

Re: Kuhamo u prosincu :)

22 pro 2016, 15:44

Jucer pecena janjetina, riza porilukom i zelena salata
Danas lazanje i isto salata.

Re: Kuhamo u prosincu :)

23 pro 2016, 07:14

Jučer smo imali krem juhu od brokule, karfiola i poriluka, a glavno jelo topli sendviči iz pećnice punjeni ostatkom suhoh mesa koje nam je ostalo nakon gostiju.

Re: Kuhamo u prosincu :)

29 pro 2016, 14:50

Danas spremam rižotu, sutra bit če musaka i za novu godinu sarme :)

Re: Kuhamo u prosincu :)

29 pro 2016, 17:12

Mi smo danima vrtjeli božićni menu: sarma, purica, francuska salata, pečenka... :roll
Danas sam skuhala rižoto od ostataka purice. Kolači se jedu stalno.

Re: Kuhamo u prosincu :)

30 pro 2016, 12:38

Danas brzinski umak od tunjevine s njokima, a sutra radim lončinu arambašića za novoletnu i postnovoletnu bakanaliju. :mrgreen :znoj

Re: Kuhamo u prosincu :)

30 pro 2016, 14:16

cijeli tjedan smo jeli ono što sam nakuhala za nedjelju - arambašiće, pečenu tuku i francusku - uz dodatak lešo kupusa, brokule, kaula... - i jučer smo završili s tim
danas ćemo gratinirani krumpir, sutra pizza za ručak i svinjsko pečenje u maramici za večeru, a u nedjelju će biti pašticada s njokima, salata od kupusa i povrće s pirom.
danas ćemo još peći pečatirane kekse, a za nedjelju moooožda ispečem još kocke od bajama s kremom od mascarponea

Re: Kuhamo u prosincu :)

30 pro 2016, 16:21

Danas pire, špinat i jaja
Tema je zaključana