Sada je: 24 lip 2026, 16:07.
juhu od sparoga, piletinu caprese i salate (citaj opet radic sa senfom
)
, hope je kriva
. Nisam to pekla otkad sam se odselila od svojih
.
ja sam se mislila da ih veceras ponovim, ali sam na kraju napravila pizzu


);





pa sam jučer kuhala juhu od kostiju (ostalo i za danas) + pohanci + špinat + krumpir pire


Solea je napisao/la:mmajo, skoro isto kao ja prošli vikend![]()
imala sam ekipu na ručku, rođendanskom, pa sam radila quesadillas, chilli con carne uz tortilje i rižu i pečena rebarca i krumpir + salate. + torte i princezice
ovaj vikend nije bilo gostiju ni slavljapa sam jučer kuhala juhu od kostiju (ostalo i za danas) + pohanci + špinat + krumpir pire
danas pečena rebra i pečeno povrće (luk, paprika, krumpiri, tikvica i malo prokulica). za desert krempita.
a kaj misliš odakle mi inspiracija
jedino ja radim kremu od sira i šlaga i malo želatine ...to mi je bolje od samog šlaga

Mirci je napisao/la:Jučer domaća pizza i brownie sa cvjetačom za desert
Danas smo jeli vani.
i za desert nas je cer razveselila lavom od bijele čokolade. Ispala joj je fantastično. Baš uzorno.


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.