Tema je zaključana

Re: Kuhamo u studenom

24 stu 2016, 22:01

Danas juneci paprikas, tjestenina, a sutra pohani oslic, brokula na pari.

Re: Kuhamo u studenom

25 stu 2016, 10:24

a kod mene pureći paprikaš :lol

Re: Kuhamo u studenom

25 stu 2016, 11:39

kod nas bakalar i blitva s krumpirom na lešo. bakalar ću pohat.

sutra pravi quichue s blitvom i porilukom i pileću juhicu za klince. salata uz to.

bilo bi super da stignem ujutro do tržnice, da nam uzmem mandarine i sira i vrhnja.

Re: Kuhamo u studenom

25 stu 2016, 17:20

pobrat ću poriluk na vrtu i u kiš :mrgreen sutra
danas se još jede grahričet....
oni salenjaci su još u redu čekanja :roll nekako ne stižem odraditi deserte ali se zato povlače ostaci kukuruzne zlevke od prekjučer ...

Re: Kuhamo u studenom

25 stu 2016, 18:28

Sarma

Re: Kuhamo u studenom

27 stu 2016, 02:31

Danas i sutra pasulj :)

Re: Kuhamo u studenom

27 stu 2016, 08:36

Jučer smo ručali varivo od malo svinjetine s graškom i noklicama. Navečer smo imali goste pa sam pekla pizze - jedna sa špekom, lukom i šampinjonima, druga s kulenovom sekom, a treća s pršutom i rikulom. Zasladili smo domaćim kremšnitama.

Danas će biti juha s hajdinom kašom, šnicle na nekako (najviše naginjem dalmatinskim šniclama, ali još ću vidjeti) i neki prilog od krumpira te zelena salata.

Re: Kuhamo u studenom

27 stu 2016, 16:34

Jučer: pizza dan
Danas: pajcek dan :hahaha Bila je goveđa juha s taranom, pire, pečeni odojak za prste polizati, zelena salata

Re: Kuhamo u studenom

27 stu 2016, 17:10

riblji vikend :mrgreen
jučer frigane trlje, pire i špinat i konačno, salenjaci :liza
danas orade u pečnici, potočarka i radič, kuhani krumpir na maslacu s puno peršina, juhica od goveda, krema od jagoda i tamne čokse u čašama
spremam sarmu za ovaj tjedan.
suđerica rekordno pere :lol

Re: Kuhamo u studenom

29 stu 2016, 15:59

kod mene danas mahune. Jučer poriluk curry varivo. Sutra nemam pojma.
Treba mi nešto hitro, fino i jednostavno :mrgreen

Re: Kuhamo u studenom

29 stu 2016, 16:02

Adorabla, francuski krumpir :dada

Mi smo imali grah s kobasom :mrgreen

Re: Kuhamo u studenom

29 stu 2016, 23:59

stigli čvarci, kobasice i sve ostalo :zivili
sutra pečene kobase s kiselim zeljem. čvarci za desert. hrskavi su ko čipsići :liza

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 09:08

Jucer polpete od puretine, leso verzet i grah salata, danas manistra na pome, endivija i radic i ostatak graha

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 09:31

hm, mrava, kako ti je francuski brzo jelo, pa meni treba bar sat i pol za njega?

jučer špinat, pire, jaja, za desert smo jeli sachericu od vikenda.
Danas pileći paprikaš i njoki, zelena salata.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 10:40

brzo je danas tortelini s graškom i tunom.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 10:44

Juce pastrmka u rerni,krompir i zelena salata,krem corba od brokule i raz sa orasima i medom.
Danas corba od krompira i graska,rizoto sa gljivama i snicle.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 10:47

Brzo je danas krpice sa mljevenim i cikla salata. Sveti Gral smo smazali, mogla bih palacinke napraviti, nisam dugo.
Radila sam i muffine sa mandarinama, fini su bili

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 11:02

Mirci je napisao/la:hm, mrava, kako ti je francuski brzo jelo, pa meni treba bar sat i pol za njega?

x
Zato nikad i ne radim francuski krumpir - ne uživam u tom jelu onoliko koliko zahtijeva posla i vremena :)

Jučer gusta povrtna juha, pečeni losos, kuhani krumpir i brokula, cikla salata.
Danas pileća juha (s knedlama od griza, a kako drugačije :drink ), za mm jetrica na naglo s lukom, za mene i djecu posljednje ovogodišnje sarmice od blitve.
Sutra će vjerojatno biti dalmatinski šnicli i riža kao prilog.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 14:42

mi smo u ponedjeljak rižoto s porilukom i puretinom, tako mi je dobro ispalo da smo skoro tanjure polizali. jučer smo jeli vani, a danas imamo juhu, teleće šnicle u saftu od povrća i fuže i zelenu salatu.

sutra ću djeci pohani camember, a nama quiche od kozjeg sira i karameliziranog luka.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 15:17

sekeli danas. jučer pašta fažol. sutra valjda mahune :dunno

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 19:46

brzo je podgrijati sarmu, kad nema ništ drugo :mrgreen
zato sam za večeru napravila krumpir sa mozzarelom i šunkom u kalupima za muffine. odlično. stavila smrznutu cherry rajčicu u svaki i dobro posula parmezanom i premazala maslacem.

ostala mi jedna pečena orada, ta je zavšila u pašteti sa usoljenim inćunima, limunom, kaparima i malo majoneze i češnjaka.
mljac.
sutra su mahune. varivo.

Re: Kuhamo u studenom

30 stu 2016, 22:01

Gulas od junetine i teletine s noklicama za sutra.
Tema je zaključana