19 svi 2016, 18:51
19 svi 2016, 22:59
latica je napisao/la:kak se pravi krumpir gulaš, nisam to nikad pravila?
ja bi nama nekako više iz prehrane izbacila meso, a onda se svedemo na tijesto jer moji su teški s povrćem i tako opet sve nekako u krug![]()
jutros sam kupila lijepi file domaćeg soma, sad ne znam šta ću s njim popodne. imamo juhicu za zakuhat, i moram smislit što ću sa somom, a da ga ne ispaniram i ispržim, što mi je predosadno.
sutra idemo na fiš i smuđa, jedva čekam.
20 svi 2016, 11:45
20 svi 2016, 13:49

sutra ujutro rolat burekići, onda poslije šetnje juhica od purećeg vrata i kuhano meso. i za kasnije adorabla isprobavam sutra tvoje pljukance sa šparogama
jedva čekam!
taman nam je metvica izrasal po dvorištu, klinci su brali listiće i onda smo ih namakali i drugi dan šećer - nije bilo puno posla, a isplatilo se! sad ćemo i drugu turu dok metvica raste!
20 svi 2016, 14:22
adorabla isprobavam sutra tvoje pljukance sa šparogama
Sad više ne pečem sama tofu nego kupim pečeni i samo narežem na kockice i onda u umak stavim vino da ishlapi, timijana, senf i na to zobeno da zgusti.
20 svi 2016, 14:24
20 svi 2016, 14:38
barem kad mi se da skuhat
20 svi 2016, 18:45
21 svi 2016, 16:05
23 svi 2016, 10:55
23 svi 2016, 11:32
Uglavnom ispala je jako dobro, možda čak i premekano po njihovim komentarima. Uz to naravno mlada cikla na salatu i miješana salata s listovima cikle, nešto malo špinata, rukolom i kristalkom. Umjesto dinstanog graška napravila sam im juhu pa su i to sve pojeli. Uglavnom ručak za pet jer su ostaci i danas
23 svi 2016, 12:32
23 svi 2016, 20:53
24 svi 2016, 15:23
24 svi 2016, 15:24
možda slavljeni bolonjez. možda ćufte, bum vidla.24 svi 2016, 23:27
danas šparoge sa mladim lukom i domaćim špekom i gore jaja
zapravo, ručak nije niti trebao
25 svi 2016, 09:58
25 svi 2016, 10:07
25 svi 2016, 11:13
ali mislim napravit pljukance da potrošim slanutkovo brašno i da klincima uvalim nešto drugo
ja danas vodim djecu na ćevape
?
25 svi 2016, 13:43
25 svi 2016, 13:53
25 svi 2016, 14:39
27 svi 2016, 09:10
Mala Bornica je napisao/la:Nisam nikad tako nesto radila. Mogu ovako s odokativnim tvojim mjerama?
27 svi 2016, 10:04
dodali smo mladog češnjaka....
27 svi 2016, 12:03
Adorabla je napisao/la:Mala Bornica je napisao/la:Nisam nikad tako nesto radila. Mogu ovako s odokativnim tvojim mjerama?
a mogu ti prepisati tocno ako zelis. mislim da imam recept. Ali da na kraju se sve svodi na to da odokativno procijenis jel ok tvrdo. Mora se moci oblikovati u ruci.
27 svi 2016, 13:00
27 svi 2016, 13:09
prijavit cu rezultate
.
29 svi 2016, 17:15
29 svi 2016, 18:30
29 svi 2016, 18:36
Mala Bornica je napisao/la::kiss prijavit cu rezultate.