Tema je zaključana

Re: Kuhamo u kolovozu

11 kol 2016, 10:38

Pileca juha,piletina na tavi s lukom,pire,kupus salata

Re: Kuhamo u kolovozu

11 kol 2016, 12:24

Hope, krafne imaju okus kao i one pržene u ulju?

Re: Kuhamo u kolovozu

11 kol 2016, 16:38

Krompir corba sa piletinom. Donijela mi prijateljica tortu :)

Re: Kuhamo u kolovozu

11 kol 2016, 20:05

Danas smo za ručak imali mahune s lukom i jajima, paradajz s lukom i bosiljkom na salatu, a za večeru radim Chicago deep dish pizza (imam goste).

Re: Kuhamo u kolovozu

11 kol 2016, 20:07

folne je napisao/la:Hope, krafne imaju okus kao i one pržene u ulju?

nemaju, vise bacaju na vafle :)

Re: Kuhamo u kolovozu

12 kol 2016, 12:14

Salata s tunom i rajcicom

Re: Kuhamo u kolovozu

13 kol 2016, 08:53

Jučer smo ponovili mahune (da ih konačno potrošimo :D), a danas imamo piknik!
Ispekla sam vratinu, napravit ću umak od pečenja, a jesti ćemo to u prirodi u obliku sendviča uz moju ljutu šalšu, majonezu te razno sezonsko povrće.

Re: Kuhamo u kolovozu

13 kol 2016, 12:12

Juha,janjetina,salata

Re: Kuhamo u kolovozu

13 kol 2016, 23:20

Supa,svinjetina,sa sirom pita,salata,coko plazma torta.

Re: Kuhamo u kolovozu

14 kol 2016, 12:31

Krem juha od vrganja,krmenadl spikan sa slaninom,povrce ispod peke,rajcica,puding od vanilije

Re: Kuhamo u kolovozu

14 kol 2016, 13:52

Danas nista,ostalo svega od juce :)

Re: Kuhamo u kolovozu

14 kol 2016, 18:09

Mi smo i dalje na parradajzu i patlidzanima: polpete pa salata pa pasta pa musaka i tako stalno u krug. Danas smo niz prekinuli pizzom a sutra cemo nazad u krug :)

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 08:15

Mi još uvijek imamo pečene vratine (nadam se da je ovo zadnji dan :ajme ) - predjelo će biti neka juha - iz škrinje ak mi se ne bude dalo, a od bundeve ak mi se bude dalo :D; prilog - krumpir-salata i svježa rajčica.
Mislim da ćemo idućih par dana imati bezmesne menije :D

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 08:32

mladi je narucio juhu, stariji pizzu, pa cemo to i napraviti :)

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 09:49

mi ćemo danas lagano - fusile sa šampinjonima i balancanama i salatu (neki kupus i mrkvu, drugi miješanu)

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 11:31

Juha od rajcice,krumpir salata,przeni oslici,savijaca s visnjama - sve po željama djece

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 14:59

na kraju je ipak bila pohana piletina, pire krumpir i salata
desert - dinja i domace smokve

Re: Kuhamo u kolovozu

15 kol 2016, 21:56

Hladno pecenje i mahune na salatu, punjena paprika i pire, kremsnite.

Re: Kuhamo u kolovozu

16 kol 2016, 09:33

i salatu (neki kupus i mrkvu, drugi miješanu

mene isto uhvatila salata s mrkvom ali koristim dok je cikla mlada pa ribam ciklu i mrkvu uz dodatak jabuke i celera.
Kupus bih isto tamanila al mi ga se ne da sjeckati

Re: Kuhamo u kolovozu

16 kol 2016, 10:49

ja imam mali ribež ;)
brat je jučer bio na moru tako da za danas imamo riblju juhu, frigane ribe i dinstane tikvice

Re: Kuhamo u kolovozu

16 kol 2016, 15:54

Rižoto od šampinjona, zelenu salatu i ostatke pečenog mesa (konačno smo ga se riješili :-P).

Sutra će vjerojatno biti pečena šunka, luk i šampinjoni s jajima, salata od rajčice, a predjelo bude juha od bundeve.

Re: Kuhamo u kolovozu

16 kol 2016, 23:42

vratila sam se u kuhinju....sa kašetom povrća...pobrala danas bijeli grah i odmah u lonac s njim, uz pastrnjak, papriku, paradajze luk i češnjak :liza za sutra....a onda patišoni na grilu s piletinom i opet puno malih i velikih rajčica na salatu

Re: Kuhamo u kolovozu

17 kol 2016, 08:42

Ja sam isto polagano nakon patlidžana prešla na bundeve :nata
danas je rižoto s bundevom i porilukom, sutra cu ostatke ili u njoke ili u juhu.
I dalje mi je prilog zelenjava mix s puno lišća cikle i naribanom ciklom.

Re: Kuhamo u kolovozu

17 kol 2016, 12:22

Mahune varivo i fasirano

Re: Kuhamo u kolovozu

17 kol 2016, 14:39

pun mi je wok šalše

Re: Kuhamo u kolovozu

17 kol 2016, 15:16

Juce sataras,teleca supa i pileca dzigerica sa jajima.
Danas tjestenina sa morskim plodovima.

Re: Kuhamo u kolovozu

18 kol 2016, 10:20

Grah sa slaninom

Re: Kuhamo u kolovozu

19 kol 2016, 10:51

Ja danas radim špagete sa domaćom šalšom i jabučnu štrudlu za desert. :dada

Re: Kuhamo u kolovozu

19 kol 2016, 11:03

Rizoto sa zadnjim ostacima plodova mora uhvacenih na koci prije povratka. Blazene koče

Re: Kuhamo u kolovozu

19 kol 2016, 11:06

dorucak - vafli

rucak - danas cu radit tortilje koje ce svatko puniti po svojoj zelji :)

i moram napraviti kruh, onaj od jucer je potpuno nestao
Tema je zaključana