Odgovori

Re: sv. gral oliti torta od sira

29 svi 2009, 15:54

anlan ubi me u pojam

ja bi ovu definitivno probala odmah
:p
slika

Re: sv. gral oliti torta od sira

29 svi 2009, 15:59

probala sam naci taj vindijin sir na njihovim stranicama, ali bas ih ne azuriraju.
pakiran je isto u cetvrtastoj plitkoj kutiji. rijetko ga vidim u malim ducanima, ali u svim trgovackim centrima je prisutan i to u verziji light i obicni. kosta cca 9kn 200ml.

Re: sv. gral oliti torta od sira

29 svi 2009, 23:01

Solea je napisao/la:anlan :shock: alo, imas li ti srca?????

imam, imam, kako da ne :angevil

slika


mamaiana - i meni ta izgleda mljac

Re: sv. gral oliti torta od sira

30 svi 2009, 21:39

dajte ban za anlan :shock: kakva divotaaaaa

Re: sv. gral oliti torta od sira

31 svi 2009, 23:08

a dobro, onda ipak neću staviti link na stranice žene koja je radila torte od sira za obaminu i clintonovu inauguraciju. napisat ću samo da u jednoj od dvadesetak kategorija, onoj nazvanoj čokoladni cheesecake ima 15 vrsta torta :ja?

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 11:36

anlan :shock:
ja ti dajem pravo da nam prkas slikama :lol
ja volim gledati. trenutno ne jedem pa se slikama hranim :lol

sinoc u veceri za pet se neka hvalila grallom nasim ali izmislila eko svoje ima za tortu. prasica :D

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 12:31

sta opet? i prosli tjedan ju je jedan tip pravio :lol



ma nema veze anlan, samo ti udri sa slijama
killing me softly.....

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 15:28

Many je napisao/la:ja volim gledati.

i ja, u knjižari ćete me naći pored kuharica :mrgreen:

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 15:30

anlan je napisao/la:a dobro, onda ipak neću staviti link na stranice žene koja je radila torte od sira za obaminu i clintonovu inauguraciju. napisat ću samo da u jednoj od dvadesetak kategorija, onoj nazvanoj čokoladni cheesecake ima 15 vrsta torta :ja?


Stavi, stavi, pliiz.

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 15:43

anlan je napisao/la:
Many je napisao/la:ja volim gledati.

i ja, u knjižari ćete me naći pored kuharica :mrgreen:


:lol :drink

ja beletristiku i ostale knjige koje me zanimaju pogledam normalno, u hodu, malo prolistam i tako...uglavnom, s obje noge cvrsto na zemlji.
a kuharice? eeeee, njih uzmem par komada, fino se zavalim u foteljicu i bar pol sata prelistavam, pregledavam......
:gace

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 16:09

Solea je napisao/la:killing me softly.....

:lol
Da, bas to. A kuharice - omiljeno stivo :dada

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 lip 2009, 19:25

evo malo, za hrabre ;)
eli's cheescakes:

slikaslikaslikaslikaslika

solea - i ja sjedim tamo ispod desetak kila knjiga :zivili

Re: sv. gral oliti torta od sira

03 lip 2009, 00:23

zahvaljujem matildi što pronosi vijest o svetom gralu i izvan mibovskih zidina...
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=78333 :mrgreen:

Re: sv. gral oliti torta od sira

03 lip 2009, 15:27

Ma ništa :proljece , hule sveti gral i nazivaju je new york :ne . Al oprostit ćemo im, ne znaju oni tko je majka slavnog recepta. :mah

Re: sv. gral oliti torta od sira

04 lip 2009, 12:35

:lol :lol

aaaaa anlaan diiivnooo

Re: sv. gral oliti torta od sira

05 lip 2009, 16:18

Jel' moze netko meni nevjestoj kuharici napisati recept za cokoladnu tortu od sira? :mah

Sprema se krafnici rodjendan, pa bi nesto "kemijala", nadam se da nece bit eksplozija... :lol

Re: sv. gral oliti torta od sira

05 lip 2009, 17:17

paolla, ako ti ide engleski, vidi blaga :)
http://www.i-love-cheesecake.com/chocol ... cipes.html

Re: sv. gral oliti torta od sira

05 lip 2009, 23:48

Ina66 je napisao/la:paolla, ako ti ide engleski, vidi blaga :)
http://www.i-love-cheesecake.com/chocol ... cipes.html

auu ina, jako lijepo, sad sve ove fotke napokon imaju i tekst :)

Re: sv. gral oliti torta od sira

06 lip 2009, 13:43

Ina- hvala na pomoci :mah , link vrvi premljac receptima, :gladan zapeo mi je za oko jedan Chocolate cheescake prekriven cokoladom :klanja ali me malo odbijaju te anglosaksonske mjerne jedinice, Fahrenheit za temp., unce i pounds za mjerenje sastojaka... :jadnimi

Nije lijepo na ovom topicu to priznati, ali ja se jedva snalazim i sa gramima, dekama, mililitrima, ostrim i glatkim brasnima,maslacem ili margarinom,svim mogucim vrstama vrhnja, a nekmoli ovo... :lol

Izgleda da sam ja ipak slucaj za narucit gotovu tortu... :gace

Re: sv. gral oliti torta od sira

06 srp 2009, 17:02

Morala sam probati napraviti taj famozni sveti gral. Evo kako je ispalo, a bio je mljac. Sad nam je to omiljeni kolac. Jedino su mi se druga krema ovo vrhnje i zuta krema pomijesale kad sam stavlja vrhnje.
slika

Re: sv. gral oliti torta od sira

07 srp 2009, 16:09

TP - lijepo!!!

Re: sv. gral oliti torta od sira

07 srp 2009, 18:42

I mi ga TAMAN TAMANIMO, njam. Odmah ispalo odlično, sve super, ništa se nije zgnjecalo, pomješalo :zivili

Re: sv. gral oliti torta od sira

11 kol 2009, 16:08

Da podignem, i da prijavim, i nama se svidja... Savrseno je ispala, svi su se odusevili....

Re: sv. gral oliti torta od sira

13 kol 2009, 19:46

umjesto da dovršavam magistarski :mrgreen: , osjetila sam potrebu pročitati svih 19 strana ovog topica. :lol i naišla na sliku sv. grala koji je napravila naša draga rlmama :place , i nisam mogla odoljeti, nego sam tu sliku (i njen citat) stavila na moju stranicu na fb: link

Re: sv. gral oliti torta od sira

13 kol 2009, 21:56

ovo je previše za moje srce..predivno
radila sam i oduševila se

Re: sv. gral oliti torta od sira

15 kol 2009, 11:05

slika

Re: sv. gral oliti torta od sira

23 kol 2009, 13:38

godinama :mrgreen: već gledam ovaj recept i stalno ga nekako zaoiblazim jer ja ne volim kolače sa sirom. ovaj vikend mi se jelo nešto slatko i kako sam imala svj. sira i sve ostale sastojke doma, odlučila sam i ja probati to čudo :)

što da kažem, mm i Luka su ga više od pola pojeli za doručak dok sam ja spavala. probala i ja i preeeeefino mi je :liza
što sam ja propuštala svo ovo vrijeme :ne

Re: sv. gral oliti torta od sira

02 stu 2009, 10:46

i ja, i ja, konačno ću napravit tu svetinju! :drink
imam smrznute maline, jel itko ima ideju, ali ono, step baj step, kak ih ubacit?
nije mi dovoljno samo "ubaci na sir", neg ono, zbilja što učiniti od trenutka kad se maline otope.
odoh mrvit kekse dok mi bebač spava....

Re: sv. gral oliti torta od sira

22 tra 2013, 17:41

Napravila maloprije po prvi put ...
Puna mi je pecnica istopljenog maslaca :ajme
stavila sam papir ali samo na dno a ocito sam trebala oblozit cijeli kalup :znoj
to je svekru sutra za rodendan pa cemo vidjeti sutra :lebdi

Re: sv. gral oliti torta od sira

22 tra 2013, 18:15

Eto, kad nisi htjela citati cijeli topic :p
Odgovori