29 svi 2009, 15:54
29 svi 2009, 15:59
29 svi 2009, 23:01
Solea je napisao/la:anlanalo, imas li ti srca?????

30 svi 2009, 21:39
31 svi 2009, 23:08
02 lip 2009, 11:36


02 lip 2009, 12:31
02 lip 2009, 15:28
Many je napisao/la:ja volim gledati.
02 lip 2009, 15:30
anlan je napisao/la:a dobro, onda ipak neću staviti link na stranice žene koja je radila torte od sira za obaminu i clintonovu inauguraciju. napisat ću samo da u jednoj od dvadesetak kategorija, onoj nazvanoj čokoladni cheesecake ima 15 vrsta torta
02 lip 2009, 15:43
anlan je napisao/la:Many je napisao/la:ja volim gledati.
i ja, u knjižari ćete me naći pored kuharica
02 lip 2009, 16:09
Solea je napisao/la:killing me softly.....
02 lip 2009, 19:25





03 lip 2009, 00:23
03 lip 2009, 15:27
, hule sveti gral i nazivaju je new york
. Al oprostit ćemo im, ne znaju oni tko je majka slavnog recepta.
04 lip 2009, 12:35

05 lip 2009, 16:18
05 lip 2009, 17:17
05 lip 2009, 23:48
Ina66 je napisao/la:paolla, ako ti ide engleski, vidi blaga
http://www.i-love-cheesecake.com/chocol ... cipes.html
06 lip 2009, 13:43
, link vrvi premljac receptima,
zapeo mi je za oko jedan Chocolate cheescake prekriven cokoladom
ali me malo odbijaju te anglosaksonske mjerne jedinice, Fahrenheit za temp., unce i pounds za mjerenje sastojaka... 
06 srp 2009, 17:02
07 srp 2009, 16:09
07 srp 2009, 18:42
11 kol 2009, 16:08
13 kol 2009, 19:46
i naišla na sliku sv. grala koji je napravila naša draga rlmama
, i nisam mogla odoljeti, nego sam tu sliku (i njen citat) stavila na moju stranicu na fb: link
13 kol 2009, 21:56
15 kol 2009, 11:05
23 kol 2009, 13:38

02 stu 2009, 10:46
22 tra 2013, 17:41
22 tra 2013, 18:15