16 ruj 2015, 08:33
jedino su buče domaće, i tijesto jelte osim brašna
ostalo je kupovno.16 ruj 2015, 09:09
16 ruj 2015, 11:08
16 ruj 2015, 11:15
16 ruj 2015, 13:37
odlično. meni bučnica izgleda jako jako dobro i sočno
16 ruj 2015, 21:58
malamaja je napisao/la::le odlično. meni bučnica izgleda jako jako dobro i sočno![]()
17 ruj 2015, 11:17
ah, te jabuke su presavršeno narezane 17 ruj 2015, 12:26
17 ruj 2015, 12:43
malamaja je napisao/la::le ah, te jabuke su presavršeno narezane

), šećer (s cimetom) se pospe po jabukama pa se lagano karamelizira dok se peče.
17 ruj 2015, 12:52
17 ruj 2015, 13:09
mandolina čuda radi
vidim, i sviraš dok kuhaš. multitalentirana si
odličan je
17 ruj 2015, 13:16
17 ruj 2015, 13:28
totalno me oduševila ta spravica i tip koji je čuda radio (skoro ko Tanjin Mustafa s druge teme (ako sada kršim neko pravilo, sori, ali bitno je
)) btw, odmah sam i mami kupila 
17 ruj 2015, 13:39
17 ruj 2015, 14:11
Solea je napisao/la:kad bih se izdovoljila špageta od tikvica
17 ruj 2015, 14:30
17 ruj 2015, 14:34
17 ruj 2015, 14:39
. To mi je novi adut iz rukava
17 ruj 2015, 16:06
Mirci je napisao/la:savršene su ti jabuke, a ta pita je meni jedna od dražih. Jedina joj je mana što se pojede u 2-3 zalogaja
21 ruj 2015, 20:14
teutonija je napisao/la:Kaj ricota stvarno može zamijeniti bešamel? Ne treba dodati mlijeka i vrhnja?
14 lis 2015, 16:24


14 lis 2015, 17:49
Recepte na sunce Hope!
14 lis 2015, 21:57





15 lis 2015, 08:59
15 lis 2015, 09:03
15 lis 2015, 11:30

16 lis 2015, 09:21
16 lis 2015, 09:24
i ne smijem više gledati ovu temu, odmah sam gladna!