29 svi 2016, 20:24

29 svi 2016, 20:59
29 svi 2016, 21:03
29 svi 2016, 21:14
pojele smo ih par kg...uzela sam za džem 5 kg....i još par kg za jesti ....ima još nešto malo
ne treba niti kuhati, da se mene pita 30 svi 2016, 09:28
30 svi 2016, 12:33
sama radila ? molim recept. ove godine sam posadila osam sadnica rabarbare, stoga druge godine očekujem pristojnu berbu 30 svi 2016, 13:29
30 svi 2016, 13:40
dunja je napisao/la:aaa mirci i mb a ja danas kupila torteline zato da napravim taj umak![]()
30 svi 2016, 13:59
malamaja je napisao/la:otkud ti chutney od rabarbare ?sama radila ? molim recept. ove godine sam posadila osam sadnica rabarbare, stoga druge godine očekujem pristojnu berbu
i dodala sam cca 1 žlicu balsamica
30 svi 2016, 14:01
spremila u recepte. tenkju