07 stu 2016, 23:05
Danas mama poslala sarmu.
Juce sam bila sama,pa sam rucala salatu.
Subota-sampinjoni sa vrhnjem,riza i zelena salata.
Petak-oslic,pohovani karfiol,blitva sa krompirom.
08 stu 2016, 00:19
Ja ne znam što ću sutra. MM je danas potrošio tri ručka her je on juhai dok sam ja tri sata čekala na MUPu
08 stu 2016, 10:45
Dunja, pitala sam kaže:
20 teletine
30 janjetine (al on stavlja svinjetinu)
40 junetine
puno luka laganini zažutiš, dodaš prvo junetinu pa dinstaš cca 30 min pa svinjetinu cca 20 min pa teletinu cca 20 min
Po potrebi dolijevaš malo vode i dodaš vino. Kad vino zakuha, posoliš, biberiš i dodaš lovor i koliko ljuto želiš feferon (samo pazi da se ne raspadne kuhanjem da sjemenke ne izlete van).
Kad je meso totalno skuhano i mekano ko papir dodaš crvenu papriku.
Sve skupa mora izgledati kao juha s komadićima mesa tak da ne štediš na vodi.
08 stu 2016, 11:30
hvala ti, baš se veselim napraviti to
08 stu 2016, 12:24
olja, te kuglica sam već par puta pisala recept - ja to odokativno radim jer ih često pravim, ali ide pola kile mljevene puretine, jedna naribana tikvica, malo ocijeđena, jedno jaje, šalica kuhane kvinoje, malo zobenih pahuljica, malo češnjaka zgnječenog, pola naribanog luka i začini - sad stavim soja sosa malo i 5spice kineski miks, ali možeš po želji. to sve pomiješaš i praviš male kuglice, staviš na papir za pečenje, malo ih sad premažem maslinovim uljem s kistom i pečeš oko pola sata na 200 stupnjeva. u originalu ide origano i sjeckani peršin od začina!
mi ćemo danas juhu od teletine, lešo meso, njoke od špinata, endiviju i imamo pečenog bunceka, pa po volji. i ispekla sam upravo kruh
08 stu 2016, 13:07
Pileća juha s abecedom, pečeno carsko meso, krpice sa zeljem, cikla
08 stu 2016, 14:01
špinat i pohana pileća prsa
08 stu 2016, 14:42
Gulaš, krompir i zelena salata
08 stu 2016, 16:59
latica je napisao/la:olja, te kuglica sam već par puta pisala recept - ja to odokativno radim jer ih često pravim, ali ide pola kile mljevene puretine, jedna naribana tikvica, malo ocijeđena, jedno jaje, šalica kuhane kvinoje, malo zobenih pahuljica, malo češnjaka zgnječenog, pola naribanog luka i začini - sad stavim soja sosa malo i 5spice kineski miks, ali možeš po želji. to sve pomiješaš i praviš male kuglice, staviš na papir za pečenje, malo ih sad premažem maslinovim uljem s kistom i pečeš oko pola sata na 200 stupnjeva. u originalu ide origano i sjeckani peršin od začina!
Hvala puno!

Isprobaću sigurno i već vidim da će nam se svidjeti
08 stu 2016, 18:55
Kod nas danas police krumpira sa slaninom i kiselo vrhnje uz to
08 stu 2016, 19:42
zapečeno tijesto sa sirom, salata endivija

i radič sa komadićima prženog špeka (nemre se bez mesa

) solejkini muffini od bundeve sa karamelom. oblizala sam kuhače i rajniglice do zadnje kapi karamela

muffini su odlični. umjesto oraha dodala sam 20 dkg rogača u prahu i đumbira u prahu. ma mrak
08 stu 2016, 19:59
Ccc, sto mi radis! Sada moram i to isprobati

Btw, sinoc sam pekla kulof od mandarina, ali od 2 narance, jedne mandarine i limuna

Odlican je bio!
A jutros sam ispekla cokoladni banana kolac s bajamima, nisam imala oraha

I taj je bio odlican.
08 stu 2016, 22:03
Kod mene u nedjelju teleca juha, pecena teleca prsa sa krumpirima, pirjani spinat, cikla.
u ponedeljak spageti sa puretinom i gljivama u vrhnju.
Danas i sutra sarma, danas uz pire, sutra uz žgance. I pecem onaj mokri kolač od jabuka za desert.
08 stu 2016, 22:44
eh, pofalit će nam oraha ove godine

moji su se smrzli ....nešto ima baka

ali ne puno....za pitu, dvije
negdje sam ovih dana vidjela taj kruh od banana i baš sam mislila kak ne bi bilo loše isprobati ga
ja moram po domaće zelje sarmu ovaj vikend ...već mi rastu zazubice
09 stu 2016, 07:04
Jučer smo ručali brzinski špagete sa šampinjonima u umaku od bijelog vina i vrhnja, svježe zelje na salatu. Za desert/večeru napravila sam kukuruznu zlevanku sa sirom.
Danas će biti neka juha, šnicle na naglo i pomfri iz pećnice te zelena salata.
10 stu 2016, 09:50
Jucer bila juha, musaka od krumpira i zelena salata. Starije dijete je jelo lososa i krumpir salatu.
Danas grah (prebranac), kupus salata, a starije dijete ce jesti slane palacinke od pirovog i jecmenog brasna filane mljevenim mmesom i sirom.
10 stu 2016, 10:30
Jučer: gulaš od bijeli bubrega

, pire, cikla, savijača s jabukama
Danas: grah sa suhim mesom i kobasicama, ostaci savijače od jučer
10 stu 2016, 11:28
polpete od puretine i lešo verzet
polpete od tikvica i zobenih pahuljica
10 stu 2016, 11:31
ja i dalje ne znam što ću

ne mogu polpete jer mali danas ima zobene polpete u vrtiću.
a ne smijem nešto puno jer ja idem s curama na večeru

a ne bih poriluk jer onda svi smrduckamo kao da smo se oznojili u sintetici
10 stu 2016, 16:57
Ostalo nam je malo pečenih šnicli od jučer pa sam napravila enchilade, a uz njih smo jeli umak od jogurta, češnjaka i peršina i zelenu salatu.
Sad smišljam što ćemo sutra
10 stu 2016, 18:32
Ma pustaju sve jakne koje su u isto vrijeme bile u kući s porilukom
10 stu 2016, 19:21
Teleci gulas i savijaca od jabuka
11 stu 2016, 11:35

očito prerijetko kuham poriluk
11 stu 2016, 12:19
thalia je napisao/la:Ma pustaju sve jakne koje su u isto vrijeme bile u kući s porilukom

pa poriluk se uvijek dinsta (pa onda podlije vodom ako je varivo) zaklopljen na laganoj vatri s par zrnca soli. Nikada otvoreni lonac ni radi poriluka ni radi miomirisa
Kod nas jučer popečci od bundeve sa sezamom i karameliziranim lukom i na kraju sam se odlučila za juhu ubicu od pola bundeve, više od 4 mrkve i 1 batatom i vrlo malo vrhnja. Prava zimska juha. Baš volim
A u popečke sam zaboravila dodati jaje pa su mi se raspali dok sam ih vadila
Danas fiskegrateng

pripremam se za veliko slavlje Švedske kraljevine
Probala sam ga i fin mi je. Jedino mi fali nekakva jača salata uz to. Mišancija mi nije to to.
11 stu 2016, 12:47
Adorabla, a salatu od ječma s povrćem?
Baš nedavno sam je jela u Ikei uz losos, pa sam se sad sjetila.
11 stu 2016, 12:50
Danas "la grande bouffe" povodom Martinja u jednom OPG-u

a sutra mesna štruca u umaku od senfa i kolač od mrkve.
11 stu 2016, 14:02
danas bezmesno - juha od bundeve, popečci od verzeta i lešo brokula
11 stu 2016, 14:21
adorabla, mogu ja njega dinstati i u pretis loncu, uvijek se osjeti. niš ne pomaže. eventualno vakuum. poriluk u spejs begu.
11 stu 2016, 15:06
Isto i kod mene. I zato ga rijetko kuham jer se nikako riješiti tog mirisa iz stana.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.