21 lip 2006, 10:23
Quote:a 20 dag phill. kosta oko 14 kn. <
><
> Ajme, pa to je duplo skuplje nego ovdje. Ja sam naisla na akciju i ako kupis vise od 2 komada kostalo je 0,99 € tako da me za kg kostalo 5€. <
><i></i>
21 lip 2006, 11:47
ja sam sada luda vise ne znam sto mi je ciniti pravila sam tortu po receptu MC...a vi svi pricate za miricin recept .....i sad moram isprobati i taj i pojesti sama....i onda se cudim sto mi je i kupaci vec postao malia <i></i>
21 lip 2006, 11:56
supermama, , i mene cesto muce takve
ige <
><
>Recepti su vrlo slicni, okus bi trebao biti skoro isti, razlike su zaista u nijansama . Jezek, travanj 2000.<
>Vovo, srpanj 2002.<i></i>
21 lip 2006, 12:59
Ubola sam danas Philadelphiu na akciji za 0,89€ i kupila odmah kg, samo da me jos uhvati inspiracija i da kupim vrhnje. <
><i></i>
21 lip 2006, 13:48
maslacak salji postom sirovine <
> <i>Edited by: supermama at: 21/6/06 13:54<
></i>
21 lip 2006, 14:08
cure, philadelphiju imate na akciji u kauflandu!!!<
>ona obicna, standardna sre
na kutijica od 200 g je oko 9 kuna a ona plava (fitnes ) je sada malo vise od 6 kn. ja sam si osigurala ovecu zalihu <
><
>btw - a jel se moze philadelphija smrznut? <
> V.98. <i></i>
21 lip 2006, 15:01
solea, ja strpljivo čekam. sabur selamet. <
> <i></i>
21 lip 2006, 16:45
solea, hvala! sad cu poslati mm-a <i></i>
21 lip 2006, 21:06
<
>Evo ja opet jucer radila, ali ovog puta sa ricota sirom, zadnji put sam radila sa svjezim sirom, ali ovdje je nekakav grudvasti, tako da nije bas za kolace. Ali mi je do
o ispalo sa ricotom bas je fino kremasti, jedino sto se neki sasavi ljudi zale da ima previse sir osjeti i moram priznati da ima mirisa, ali nakom par zalogaje to nestane i meni je bas fino <
><
>Ali moram priznati da bum drugi put probala napraviti sa mascaponeom, iako je neko reko da nije za kuhanje, bas me zanima kako bu ispalo, volim eksperimentirati. <i></i>
23 lip 2006, 19:33
poslala sam mm-a u kaufland i naravno da nije nigdje nasao philadelphiju pa sam danas u plodinama kupila 2 philadelphije (nije vise bilo) a ostatak sam uzela onaj neki novi krem sir Buko. kolac se sad spekao, sutra dolaze gosti a skoro pola sam vec pojela <
>puno je bolji nego sa obicnih svjezim sirom, te neodoljivo podsjeca na rozin <
><
>btw. mislim da bi mogao ici i abc sir. isto je kremast, slican je philadelphiji. sta mislite? <
><
> <i></i>
25 lip 2006, 01:05
Abc sir sam vec jednom koristila kad nisam nasla Philadelphiu ali za piletinu sa krem sirom i bilo je Mislim da moze i za tortu od sira. <
><i></i>
26 lip 2006, 11:32
<
>Quote:solea, ja strpljivo čekam<
><
>ma malo mi je duze trebalo da prikupim materijal <
><
>imas poruku <
> <
> V.98. <i></i>
02 srp 2006, 21:14
ma kod mene materijal samo sto se nije ucrvo.... ako večeras ne napravim, mogu sutra bacit u smeće... zato odoh sad pravit prije zakona i reda.<
><
>'bemti što je teško bit uzorita domaćica! <i></i>
02 srp 2006, 22:15
i ja radila jučer za danas za rođendansku<
>pojelo se!<
>izvrsna je!<
>ja smanjila šećer za podlogu uopće ne treba u sir ok, a vrhnje samo malo stvarno je za prste polizat <
><
><
><i></i>
03 srp 2006, 10:18
Pravial sam je vec vise puta dosad Uvjek sa pasiranim friskim sirom i bila je do
a. No zadnji put sam pravila s filadelfijom i bila je odlicna i mislim da bas taj sir mora biti. Mljac. Radila sam sa kombiniranjem recepata od MC i Mirci. I sa 1 kg sira. <
><
>Evo jos nekoliko stranica: link<
>link<
>link <i>Edited by: Balulalow at: 3/7/06 10:22<
></i>
13 srp 2006, 13:50
Evo, moje, čini se da sam naučila stavljat fotke <
><
> <
><
><
><i></i>
17 srp 2006, 15:37
ja juce pravila ponovo, samo sam u smjesu sa sirom ubacila i maline..bila je mrak, jedva dotrajalo za sve goste, a napravila za 20 minuta + pecenje. <i></i>
18 srp 2006, 10:35
sa spekulas keksima ne treba dodavati šećer, samo da znate, ja se jučer zeznula - jest da je okus podloge zanimljiviji ali je preslatkoooo <i></i>
18 srp 2006, 10:45
ja nisam ni u petit stavljala šećer, slatki su dosta sami po sebi. <
><
><
><i></i>
18 srp 2006, 13:23
Nisam bas sve skuzila. Mirci koristi 1/2 kg sira, MC 2 x1/2 kg ?<
>Ili i Mircinu dozu treba poduplat?<
>Na vrh ide kiselo vrhnje (tvrdo u casici)? Neke pricaju o vodenom preljevu, pa mi nista nije jasno. <
>Help!!<
>Dajte me prosvijetlite. <
> <i></i>
18 srp 2006, 13:40
ja duplu dozu (vidi sliku ), znači 1 kg sira, 3 jaja (previše mi se čini 4), šećera u sir duplo.<
>Vrhnje obično 12% m.m. isto duplo znači dva, šećera 1,5 mjeru <
><
><
><i></i>
18 srp 2006, 13:48
OK, vipice, znaci oba recepta skoro duplo.<
>A onih 12 % tvoga m, kako to dobijem? <i></i>
18 srp 2006, 13:55
Ludamama, pa piše ti na vrhnu da ima 12 % mliječne masti.<
><
>Btw. ja još gledam ovu tortu, nikako se natjerati da ju napravim. <i></i>
18 srp 2006, 14:00
JiA1, znam, znam.<
>To je bila sala.<
> Mlijecna mast (m.m.) me asocirala na mm...<
> <i></i>
18 srp 2006, 14:13
j&a, odi prvo probat original <
><
>edit. tipfeler Jezek, travanj 2000.<
>Vovo, srpanj 2002.<i>Edited by: Mirci at: 18/7/06 14:24<
></i>
18 srp 2006, 14:29
ludamama <i></i>
18 srp 2006, 14:46
Mirci, probala sam. <i></i>
18 srp 2006, 14:57
e, a prvo sam napisala mm, pa sam se vraćala dodati točke, al viš, nije pomoglo <
><
><
><i></i>
19 srp 2006, 08:42
ne boj se VIPice, imam ja kuci mm 100%. <
>(12 % drzim u frizideru ) <i></i>
19 srp 2006, 09:17
<
><
><
><i></i>
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.