16 ruj 2016, 12:57
Leptir,

tak mm zna po noci kad bude dugo budan pojest nesto sto sam ja ostavila u kombinaciji - imamo i za sutra, samo dodamo prilog, ali moj se ne sjeti ni reci mi drugo jutro nego ja skuzim popodne kad pogledam u lonac
Mi smo jucer purecu juhicu i kuhano meso od vrata. Poslije sam ispohala file bakalara i malo krumpirica.
danas pravim rastiku sa suhim mesom i rizom!
Jucer sam opet pravila i muffine s cokoladom i tilvicama,.super su!
16 ruj 2016, 13:16
da, jesu, i mi ih obozavamo
16 ruj 2016, 13:17
Juce varivo-grasak.
Danas krem corba od i teleci flam sa krompirom,ledene kocke.
17 ruj 2016, 10:58
Kod nas juhica od brokule i graška, piroške sa sirom i šunkom, zelena salata
17 ruj 2016, 13:02
Juha,krmenadle s lukom,pire,cikla,za desert krempita-sampita s keksima
18 ruj 2016, 10:17
Juha od bundeve, krmenadle i krumpir, kupus salata
18 ruj 2016, 11:19
kokot ...prvo u juhi a onda zapečen s mlincima, krastavci sa vrhnjem...desert ćemo u hodu
18 ruj 2016, 13:01
Krem juha od vrganja,carski meso i povrće iz pecnice,kiseli krastavci,ostatak jučerašnjeg kolača
18 ruj 2016, 21:19
Pohana pileca prsa, pire krumpir, peceni patlidzani sa cesnjakom, zelena salata i kolac od jabuka s vikse.
18 ruj 2016, 21:57
nemam ideja!
umorna sam od kuhanja, ne znam šta bi pravila, ovi moji tak i tak samo brljave. jede mi se prava grčka musaka, a pohanim patliđanima i svime, ali iskreno, nemam volje upustit se u sve to, da na kraju jedemo ja i mm koji je kak ti na dijeti
imamo juhe za sutra i ne znam šta ćemo uz to...
19 ruj 2016, 13:26
Mamajo razocarana sam da nije kopun
jučer crni rižot i puno slastica raznovrsnih
danas mladi grah, šnicli na naglo i za ostatak koji ne podnosi grah složenac s blitvom
19 ruj 2016, 13:28
Jučerašnja juha, zapečeni punjeni patlidžani i krastavci
19 ruj 2016, 14:25
Jucer teleci sniceli na naglo, blitva/krumpir.
Danas integralna pasta i salsa, matovilac, pomidori.
19 ruj 2016, 14:48
Jučer pečena patka s pirom kao prilogom, brokula s vrhnjem
Danas janjeći kotleti s mrkvom i salatom od cikle
19 ruj 2016, 15:29
Jučer - juha od rajčice, miješano meso (čevapi, kobasice, svinjetina na dva načina, piletina), krumpir, zelena salata - desert - jednostavna rolada od marmelade (nestala jučer - muž se potužio jutros da se nije dočepao nijednog komada)
Danas - ostaci miješanog mesa, salata.... prilog još ne znam
Sutra - punjena paprika sa pireom (kupila sam paprike na akciji)
19 ruj 2016, 17:48
Pire, špinat, jaja
20 ruj 2016, 09:46
kod nas opet poriluk i celer curry varivo. Cure obozavaju, imam osjecaj da samo to kuham.
Sutra cu kinesko. Moram i ja potrositi rizine rezance iz Lidla
20 ruj 2016, 10:00
juha od poriluka i bundeve, polpete od junetine, pecene paprike (akcija u Billi

) i leso blitva - samo su meso i paprika iz ducana, ostalo smo ubrali kod bake
20 ruj 2016, 10:57
Bolonjez i neko tjesto, nisam još odlučila koje
20 ruj 2016, 12:20
Kajgana,ostaci mesa od ned,zel.salata
20 ruj 2016, 17:49
Jučer pomfri i ostatak mesa os nedjelje za rucak, a za veceru sam napravila knedle sa sljivama.
Danas cevapi i tjestenina sa pestom i mahunama.
21 ruj 2016, 00:15
Juce - teleca supa,mrena u rerni sa hrpom zacina i kuhani krompir.
Danas - juneca supa,gulas i riza,pita sa.sirom i blitvom.
Sutra cu samo skuhati neku tjesteninu,jer je ostalo gulasa :-)
21 ruj 2016, 09:26
Danas tortilje s povrćem i puretinom uz umak od jogurta i paradajza
21 ruj 2016, 09:53
pileci paprikaš, njoki, zelena salata.
21 ruj 2016, 10:29
mi smo jučer fusille s mrkvom i tofuom, zelena salata.
danas varivo od graška i piletine.
sutra mislim možda i ja probat tortilje, pa ako ovi malci neće jest, nek budu gladni

dosta mi je podilaženja!!!
21 ruj 2016, 10:31
Stir-fry od piletine, gljiva i brokule i riža na pari.
21 ruj 2016, 11:20
Margot i kod nas
jos juha iz zamrzivaca od nedjelje i salata tko hoce, ako hoce
Sutra cu salatu nicoise pa nije o glavu da danas salatu jedu
21 ruj 2016, 11:52
ja sam na Dobroj hrani na fejsu vidjela neki post o quichevima
http://www.jutarnji.hr/dobrahrana/recepti/kisno-je-i-zato-pecemo-quiche/4708625/ i odlučila ih sve redom napravit, ono barem jedan tjedno, ne sve odjednom
volim ih i napravit ću si da imam za večeru ili doručak - ono ugrijem komad i malo salatice uz to da ne jedem sendviče i gluposti kad me uhvati glad nakon dojenja
posebno se veselim onom s kozjim sirom i karameliziranim lukom!
21 ruj 2016, 11:56
mi ćemo danas umak od poriluka i bundeve s bulgurom
MM je pojeo tripice u menzi, blagotigasemeni
21 ruj 2016, 12:12
latica je napisao/la:ja sam na Dobroj hrani na fejsu vidjela neki post o quichevima
http://www.jutarnji.hr/dobrahrana/recepti/kisno-je-i-zato-pecemo-quiche/4708625/ i odlučila ih sve redom napravit, ono barem jedan tjedno, ne sve odjednom
volim ih i napravit ću si da imam za večeru ili doručak - ono ugrijem komad i malo salatice uz to da ne jedem sendviče i gluposti kad me uhvati glad nakon dojenja
posebno se veselim onom s kozjim sirom i karameliziranim lukom!
Quiche i ja obožavam, baš kak veliš, uz malo salatice, da nije presuho.
Moj favorit je s porilukom i pancetom.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.