Tema je zaključana

Re: Kuhamo u rujnu

16 ruj 2016, 12:57

Leptir, :lol tak mm zna po noci kad bude dugo budan pojest nesto sto sam ja ostavila u kombinaciji - imamo i za sutra, samo dodamo prilog, ali moj se ne sjeti ni reci mi drugo jutro nego ja skuzim popodne kad pogledam u lonac

Mi smo jucer purecu juhicu i kuhano meso od vrata. Poslije sam ispohala file bakalara i malo krumpirica.
danas pravim rastiku sa suhim mesom i rizom!

Jucer sam opet pravila i muffine s cokoladom i tilvicama,.super su!

Re: Kuhamo u rujnu

16 ruj 2016, 13:16

da, jesu, i mi ih obozavamo :)

Re: Kuhamo u rujnu

16 ruj 2016, 13:17

Juce varivo-grasak.
Danas krem corba od i teleci flam sa krompirom,ledene kocke.

Re: Kuhamo u rujnu

17 ruj 2016, 10:58

Kod nas juhica od brokule i graška, piroške sa sirom i šunkom, zelena salata

Re: Kuhamo u rujnu

17 ruj 2016, 13:02

Juha,krmenadle s lukom,pire,cikla,za desert krempita-sampita s keksima

Re: Kuhamo u rujnu

18 ruj 2016, 10:17

Juha od bundeve, krmenadle i krumpir, kupus salata

Re: Kuhamo u rujnu

18 ruj 2016, 11:19

kokot ...prvo u juhi a onda zapečen s mlincima, krastavci sa vrhnjem...desert ćemo u hodu

Re: Kuhamo u rujnu

18 ruj 2016, 13:01

Krem juha od vrganja,carski meso i povrće iz pecnice,kiseli krastavci,ostatak jučerašnjeg kolača

Re: Kuhamo u rujnu

18 ruj 2016, 21:19

Pohana pileca prsa, pire krumpir, peceni patlidzani sa cesnjakom, zelena salata i kolac od jabuka s vikse.

Re: Kuhamo u rujnu

18 ruj 2016, 21:57

nemam ideja!

umorna sam od kuhanja, ne znam šta bi pravila, ovi moji tak i tak samo brljave. jede mi se prava grčka musaka, a pohanim patliđanima i svime, ali iskreno, nemam volje upustit se u sve to, da na kraju jedemo ja i mm koji je kak ti na dijeti :lol

imamo juhe za sutra i ne znam šta ćemo uz to...

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 13:26

Mamajo razocarana sam da nije kopun :nata
jučer crni rižot i puno slastica raznovrsnih :nata
danas mladi grah, šnicli na naglo i za ostatak koji ne podnosi grah složenac s blitvom

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 13:28

Jučerašnja juha, zapečeni punjeni patlidžani i krastavci

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 14:25

Jucer teleci sniceli na naglo, blitva/krumpir.
Danas integralna pasta i salsa, matovilac, pomidori.

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 14:48

Jučer pečena patka s pirom kao prilogom, brokula s vrhnjem
Danas janjeći kotleti s mrkvom i salatom od cikle :)

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 15:29

Jučer - juha od rajčice, miješano meso (čevapi, kobasice, svinjetina na dva načina, piletina), krumpir, zelena salata - desert - jednostavna rolada od marmelade (nestala jučer - muž se potužio jutros da se nije dočepao nijednog komada)

Danas - ostaci miješanog mesa, salata.... prilog još ne znam

Sutra - punjena paprika sa pireom (kupila sam paprike na akciji) :joy

Re: Kuhamo u rujnu

19 ruj 2016, 17:48

Pire, špinat, jaja

Re: Kuhamo u rujnu

20 ruj 2016, 09:46

kod nas opet poriluk i celer curry varivo. Cure obozavaju, imam osjecaj da samo to kuham.
Sutra cu kinesko. Moram i ja potrositi rizine rezance iz Lidla :nata

Re: Kuhamo u rujnu

20 ruj 2016, 10:00

juha od poriluka i bundeve, polpete od junetine, pecene paprike (akcija u Billi :nata) i leso blitva - samo su meso i paprika iz ducana, ostalo smo ubrali kod bake

Re: Kuhamo u rujnu

20 ruj 2016, 10:57

Bolonjez i neko tjesto, nisam još odlučila koje

Re: Kuhamo u rujnu

20 ruj 2016, 12:20

Kajgana,ostaci mesa od ned,zel.salata

Re: Kuhamo u rujnu

20 ruj 2016, 17:49

Jučer pomfri i ostatak mesa os nedjelje za rucak, a za veceru sam napravila knedle sa sljivama.
Danas cevapi i tjestenina sa pestom i mahunama.

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 00:15

Juce - teleca supa,mrena u rerni sa hrpom zacina i kuhani krompir.
Danas - juneca supa,gulas i riza,pita sa.sirom i blitvom.
Sutra cu samo skuhati neku tjesteninu,jer je ostalo gulasa :-)

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 09:26

Danas tortilje s povrćem i puretinom uz umak od jogurta i paradajza :)

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 09:53

pileci paprikaš, njoki, zelena salata.

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 10:29

mi smo jučer fusille s mrkvom i tofuom, zelena salata.

danas varivo od graška i piletine.

sutra mislim možda i ja probat tortilje, pa ako ovi malci neće jest, nek budu gladni :p dosta mi je podilaženja!!!

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 10:31

Stir-fry od piletine, gljiva i brokule i riža na pari.

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 11:20

Margot i kod nas :lol
jos juha iz zamrzivaca od nedjelje i salata tko hoce, ako hoce
Sutra cu salatu nicoise pa nije o glavu da danas salatu jedu :nata

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 11:52

ja sam na Dobroj hrani na fejsu vidjela neki post o quichevima http://www.jutarnji.hr/dobrahrana/recepti/kisno-je-i-zato-pecemo-quiche/4708625/ i odlučila ih sve redom napravit, ono barem jedan tjedno, ne sve odjednom :lol
volim ih i napravit ću si da imam za večeru ili doručak - ono ugrijem komad i malo salatice uz to da ne jedem sendviče i gluposti kad me uhvati glad nakon dojenja ;)
posebno se veselim onom s kozjim sirom i karameliziranim lukom!

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 11:56

mi ćemo danas umak od poriluka i bundeve s bulgurom
MM je pojeo tripice u menzi, blagotigasemeni :mrgreen

Re: Kuhamo u rujnu

21 ruj 2016, 12:12

latica je napisao/la:ja sam na Dobroj hrani na fejsu vidjela neki post o quichevima http://www.jutarnji.hr/dobrahrana/recepti/kisno-je-i-zato-pecemo-quiche/4708625/ i odlučila ih sve redom napravit, ono barem jedan tjedno, ne sve odjednom :lol
volim ih i napravit ću si da imam za večeru ili doručak - ono ugrijem komad i malo salatice uz to da ne jedem sendviče i gluposti kad me uhvati glad nakon dojenja ;)
posebno se veselim onom s kozjim sirom i karameliziranim lukom!


Quiche i ja obožavam, baš kak veliš, uz malo salatice, da nije presuho. :dada
Moj favorit je s porilukom i pancetom. :p
Tema je zaključana