12 kol 2015, 08:21
24 kol 2015, 16:40



25 kol 2015, 06:51
25 kol 2015, 07:51
25 kol 2015, 08:49
25 kol 2015, 08:50
25 kol 2015, 08:56

25 kol 2015, 08:58
ali mi je serija tabaš dobra tako da volim čak i reprize pogledati.
25 kol 2015, 09:39
25 kol 2015, 09:43
25 kol 2015, 09:44
al super izgleda, sigurno je odličan. takve improvizacije znaju biti dati fantastičan rezultat, ali, da, teško ih je ponoviti

25 kol 2015, 09:51
dunja je napisao/la:ako je to emisija koja je išla nedjeljom oko ručka, onda sam i ja gledala nekoliko
25 kol 2015, 09:52


25 kol 2015, 09:59
25 kol 2015, 10:06

25 kol 2015, 10:24
25 kol 2015, 11:23
25 kol 2015, 11:39


25 kol 2015, 11:45
25 kol 2015, 11:52
27 kol 2015, 16:53
28 kol 2015, 08:19
28 kol 2015, 12:35
nisu uopće bile gnjecave.
28 kol 2015, 19:19
28 kol 2015, 23:26

28 kol 2015, 23:29