Tema je zaključana

Re: Kuhamo u travnju :)

26 tra 2015, 17:28

Pečeno pile, krumpirići i zelena salata sa lukom

Re: Kuhamo u travnju :)

26 tra 2015, 18:38

baby beef šnicle, kiseli kupus, lešo krumpir

Re: Kuhamo u travnju :)

26 tra 2015, 18:45

Juha od rajčice, fasirane snicle, pire od krumpira i cvjetače, biskvit s nutellom i bananama.

Re: Kuhamo u travnju :)

26 tra 2015, 19:26

Čobanac kod svekrve
Sutra: juneća juha s rezancima, pire, pečena vratina s lukom, zelena salata

Re: Kuhamo u travnju :)

26 tra 2015, 20:09

Jučer samoborski kotleti sa krumpirom iz ekspres lonca, matovilac, strudla od višanja.
Danas juha od sparoga, pečeno pile sa krumpirom, pirjani špinat, salata matovilac sa rotkvicama, pita od čokolade sa javorovim sirupom.

Re: Kuhamo u travnju :)

27 tra 2015, 10:32

Piletina u umaku od kikirikija, riza s meksickim mixom povrca, mlada salata, cherry rajcice

Re: Kuhamo u travnju :)

28 tra 2015, 15:06

Fiš paprikaš, široki rezanci, prženi odresci šarana, krumpir salata

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 08:30

Jučer mini pileći file na naglo, kinesko povrće u laganom umaku i friški krastavci na salatu. Palačinke za večeru.
Danas quiche sa sirom i porilukom.

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 10:11

varivo od ječma, i juče ri danas. klinci makarone sa šalšom i parmezanom. zelena salata i malo kupus salate!

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 10:26

Jučer domaći hamburgeri, danas špinat, pire, jaja na oko.

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 10:30

Mirci je napisao/la:Jučer domaći hamburgeri, danas špinat, pire, jaja na oko.


haha, ovako smo i mi, samo su umjesto jaja na oko bili riblji štapići :lol

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 10:59

jučer grah s kobasicom i suhim mesom, danas pohana piletina i blitva s krumpirom, sutra faširanci i tikvice na crveno.

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 13:26

danas ću juhu od purećeg vrata, pljeskavice i pileća prsa na tavi i krpice sa zeljem.

sutra valjda leću :dunno

Re: Kuhamo u travnju :)

29 tra 2015, 14:14

U ponedjeljak smo jeli đulbastije, rižu, zelenu salatu.
Jučer ne znam,ne mogu se sjetiti :krava Sjećam se samo da sam navečer spremala flafine sa džemom od naranče :liza
Danas ćufte u paradajz sosu po želji mlađe, krastavci za salatu, kasnije (za večeru) kiflice sa sirom, pizza-pužići.
Nadam se da će ćufti ostati i za sutra :)

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 08:24

Ričet s mladim grahom i mrkvicom i kobasice.
Sutra roštilj afkors. :lol

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 08:29

U ponedjeljak i utorak je bila juha francaise, a u srijedu su bili dalmatinski snicli s pire-krumpirom i salatom od rikule. Za danas imam nesto ostataka, jedino sto cu brzinski skuhati krem juhu od brokule i poriluka.
Sutra rostilj i cokoladna torta.

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 08:53

naravno rostilj sutra a poslije panna cotta. Jedino sam zaboravila kajmak kupiti.

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 09:08

Adorabla je napisao/la:naravno rostilj sutra a poslije panna cotta. Jedino sam zaboravila kajmak kupiti.


ja imam kajmak, ali ništa od roštilja jer najavljuju poplavu biblijskih razmjera. opet :ajme
nemam pojma što ćemo :loce

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 09:19

Ostalo jučerašnjih ćufti za danas :yess
Uz to tjestenina, pužići neki, nešto. I salata koju starija napravi (a ona se primila pa svaki dan vrti istu kombinaciju, a mi se ne žalimo jer nam odgovara - zelena salata, mrkva, mladi luk, krastavci).
Sutra smo partibrejkeri kao i inače u životu pa nećemo roštilj nego ribu. Došlo mi tako. :basnecu

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 10:01

olja :lol
i bravo za mlade snage :)

ni mi sutra ne planiramo roštilj nego čobanac u kotliću. al mi često roštiljamo, pa nije isključeno ni da ćemo i sutra, onako malo, usput :lol

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 10:14

danas tjestenina sa brokulom i piletinom, a sutra sam namjeravala u thalijine krajeve, al bojim se da odustajem zbog prognoze :lol.

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 13:42

Mi ćemo sutra na prvomajski ručak u IKEA-u :p
Idemo po neki ormar i par sitnica pa da spojimo ugodno (i lijeno :mrgreen ) s korisnim.

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 13:43

Cek, cek pa sta sutra rade ducani???

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 13:48

Pa ja sam bila uvjerena da ne rade i tražila sam neki ormar na Ikeinoj stranici kadli piše veliki slovima U petak 01.05. radimo. Baš su me obradovali. :mrgreen

Re: Kuhamo u travnju :)

30 tra 2015, 15:11

Pire, špinat i jaja na oko, zelena salata.
Sutra: juha, roštilj, mladi luk, paradajz, zelena salata, monte kolač

Re: Kuhamo u travnju :)

03 svi 2015, 16:29

Juha s rezancima, pečeni mladi krumpirići, pečeno pile, zelena salata i rajčica, karamel oblatne

Re: Kuhamo u travnju :)

03 svi 2015, 16:49

Juha od šparoga, pečeno pile i pečenice, basmati riža, pohane tikvice, zelena salata. Sladoled s jagodama.

Re: Kuhamo u travnju :)

04 svi 2015, 08:20

Mi smo imali zeleni rucak - juha s puno brokule, zeleni rezanci s povrcem i sparogama, rikula, a za desert palacinke s orasima, cokoladom i pekmezom.

Danas ce biti poriluk varivo.

Re: Kuhamo u travnju :)

04 svi 2015, 08:40

Mi smo imali zeleni rucak - juha s puno brokule, zeleni rezanci s povrcem i sparogama, rikula, a za desert palacinke s orasima, cokoladom i pekmezom.

Danas ce biti poriluk varivo.
Tema je zaključana