Sada je: 24 lip 2026, 17:29.
pa kaj bude 
malamaja je napisao/la:ja ću danas baciti sve u wokpa kaj bude
![]()
imam pristojne zalihe rezanaca, što staklenih što onih drugih...
idem tražiti neki recept za kolač s mandarinama. ak netko ima link, prosim lijepo

Krumpirić je napisao/la:često pravim u sezoni, ekstra jednostavno a slasno
http://www.coolinarika.com/recept/999827/

Krumpirić je napisao/la:malamaja je napisao/la:ja ću danas baciti sve u wokpa kaj bude
![]()
imam pristojne zalihe rezanaca, što staklenih što onih drugih...
idem tražiti neki recept za kolač s mandarinama. ak netko ima link, prosim lijepo
često pravim u sezoni, ekstra jednostavno a slasno
http://www.coolinarika.com/recept/999827/

Mirci je napisao/la:Kod mene danas lovački, a jedino desert nije takav - sinoć ispekla za danas crnca bez jaja.










. odlican je!!! nisam ga na kraju prelila sokom, dovoljno mi je socan biskvit. ponovit cu sigurno!Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.