Sada je: 24 lip 2026, 18:25.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Mrđi » 27 ruj 2012, 09:50

kad te krene, al u mini izdanju ispadne kava za dvoje i tegla s cvijećem ;)
slika

slika
Samo se srcem dobro vidi, bitno je očima nevidljivo. (Mali Princ)
Avatar
Mrđi
mami me el Camino
 
Postovi: 5995
Pridružen/a: 04 tra 2005, 15:29
Lokacija: s pogledom u nebo

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 27 ruj 2012, 13:39

mrđi...pr pre pre slatko,,,.... :)
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 27 ruj 2012, 21:32

Ajme cure torte su vrijedne divljenja :klanja
Mi smo imali par uradaka al ni blizu ovome :ajme , jednom kad skužim kako staviti slike s kompa i pokažem ih, ako se usudim nakon vas :lol
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 27 ruj 2012, 22:01

Uspjela sam! :yess
Evo malo ohrabrenja za one manje spretne ;)
Naša Barbi

slika
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 27 ruj 2012, 22:03

I čarobna zemlja ponića :)
slika
slika
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 28 ruj 2012, 10:58

mrđi originalno!

erina ma jel se ti to nešto ustručavaš jer kao nemaš talent?!
Ženo odlično su ispale torte! Aj nabaci još koju ako ima.
I mi ovdje smo više manje sve u kućnoj radinosti za svoje klince, što znači par puta godišnje se upustimo u svijet tičina. Ako prolistaš malo dublje vidjet češ npr. moje uradke koji i nisu nešto najbajniji bili ali ide mi sve bolje. :mrgreen
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nevenera » 28 ruj 2012, 11:16

nevenera je napisao/la:evo moje prve tičino izvedbe
bumba nije mojih ruku djelo, samo da naglasim - tu mi je trebala stručna pomoć :hahaha
slika
torta je kao bubanj, a mini tortica ispred bumbe će bit mjesto gdje ćemo stavit svjećice, ako uspijem

erina evo moje prve torte s ticinom.
prve i zadnje
tako da su tvoje beton :klanja
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 28 ruj 2012, 11:50

Da ne ispadnem lažno skromna ja sam smatrala svoje odličnima i na ponos i MM-u (koji mi je tu velika pomoć) i meni, dok nisam vidjela ovdje vaše primjerke :gace
Kreativci smo oboje i čega god se dotaknemo nama ispadne super, al realni smo.
Svaki naš uradak bi i nas na kraju iznenadio, uvijek se zezamo da su i to naša djeca, naša remek djela :lol
Krenemo pa kako bude, kako se kaže hrabre Bog čuva ;)

Prva je bila maca kitty, ukrašavanje trajalo duplo duže nego pravljenje cijele torte, ubila sam se a evo na što sliči :hahaha
slika
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 29 ruj 2012, 00:16

ja uvjek kažem svaka torta koja je rađena s ljubavlju je unikatna....netko je bolji u ukrašavanju torti, a netko u papanju torti....glavno da su djeca oduševljena i da se torta pojede,,,,,,bila ona idealno ukrašena ili ne, cilj je da se jede :rodj :joy :hahaha
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 29 ruj 2012, 15:30

evo još malo mojih sličica... :)))))) slika slika slika
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la orchid » 29 ruj 2012, 20:58

cure, sve torte su vam odlične!

kiki i lara, vau! ova zadnja je baš dobra
03.03.2010 Moja mala ljubav
Avatar
orchid
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 255
Pridružen/a: 06 kol 2010, 11:22

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 29 ruj 2012, 21:30

hvalaaaa.....s ovom ih je puno oduševljeno...a najveća radost mi je kad su ljudi zadovoljni... :joy UISTINU.....
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 29 ruj 2012, 22:56

Kiki i Lara svaka čast,odlična je!
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la latica » 01 lis 2012, 12:16

torte su vam genijalneeeeeee! sve redom, počevši od ninja do ove zadnje za curetak od 19 godina! stvarno kreativno društvo!
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7430
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 02 lis 2012, 14:54

kiki i lara, torta ti je fenomenalna :shock :nesvist trebalo je to sve izvest, svaka čast :zivili

erina, ti si nam pravo otkriće, odlične su ti torte, dobro nam došla! :buket

Mrđi, prva liga tortice, nešto sasvim novo ;)



evo one moje za koju sam se preznojavala dok sam ju lijepila :znoj

Fifi i cvjetno društvo (bez cvjetnog društva) :lol

slika

evo i fifi sama: slika
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 02 lis 2012, 15:58

što reći BOJSICE nego PRE PRE PREIVNO...tako savršeno naapravljeno.....precizno.....izrada,boje,,,,detalji.... :le
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nevenera » 02 lis 2012, 16:05

boysice :nesvist moj naklon
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Madir » 02 lis 2012, 16:07

:shock pa opet :shock pa malo :nesvist
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 02 lis 2012, 16:14

Ajme boysice!!

Potpis na sve :shock i :nesvist

I još evo i :bravo :up
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la erina » 02 lis 2012, 17:19

Ajme koje savršenstvo :srca
Definitivno si kraljica :dada :klanja
N 02/07

S 04/12
Avatar
erina
B.Sc. Cicologije
 
Postovi: 2202
Pridružen/a: 18 kol 2011, 17:37

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mamma4 » 03 lis 2012, 14:03

Pozdrav cure! Evo ja nisam neka iskusna "slastičarka" ,neki dan sam prvi puta radila tortu mom bebachu za rođendan,pa da se malo pohvalim,puno su mi pomogli i neki vaši savjeti jer sam vas škicnula dok sam sakupljala ideje ;)slika btw. Boys PREKRASNO :bravo ,trebam ja papati još dosta pure da postignem tako nešto!
G 2007
M 2011
L 2015
Avatar
mamma4
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 560
Pridružen/a: 02 tra 2011, 10:29
Lokacija: Cirkus

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 03 lis 2012, 14:30

torta je baš predivna....i super je ispala....bio prvi ili ne prvi put sve je super ispalo...male igračkice..kockice....sve...sa svakom ćeš naučiti nešto novo....jer sve smo mi većinom samouke... "slastičarke"..... jaka želja sve nauči... ;) :p
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la † nina i nika » 03 lis 2012, 15:11

boys :klanja :klanja :klanja Bez rijeci sam ostala. Stvarno je krasna.

mamma, odlicno! Ne bi nikad rekla da ti je prva. Skroz su ti dobre figurice... :yess
Avatar
† nina i nika
bosoglava karmelićanka
 
Postovi: 3263
Pridružen/a: 12 ožu 2002, 01:19

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mamma4 » 03 lis 2012, 16:11

Hvala vam curke! Jedno dobrih tjedan dana prije poduhvata sam pretresla čitavi web,sve što je vezano s ticinom i eto...isplatilo se! Inače ja volim brljaviti s takvim stvarčicama,modelirati...još samo kad bi imala više vremena... ali toliko koliko mi treba (2 puta godišnje) nekako ćemo naći ;)
G 2007
M 2011
L 2015
Avatar
mamma4
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 560
Pridružen/a: 02 tra 2011, 10:29
Lokacija: Cirkus

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 04 lis 2012, 12:07

cure, hvala vam odreda na lijepim komentarima :kiss moram priznati da me je Fifi kućica dobro izmučila dok ju nisam završila, posebno ovaj kljun :znoj

mamma4, super ti je torta :buket i, da, nikad se ne bi reklo da ti je prva, figurice su ti odlične i dobar posao si ti sebi zadala za otprve, svaka čast! :zivili
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 05 lis 2012, 12:05

evo još jedne od prošlog tjedna, nikako stići okačiti:

Krsna medo torta:

slika

slika

motiv na bočnoj trakici je kopija motiva sa krsne svijeće:

slika

a tu je i medek:

slika
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nadicab » 05 lis 2012, 12:13

:le
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17718
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nevenera » 05 lis 2012, 12:45

sviđ mi se i krsna svijeća i torta sama
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mamma4 » 05 lis 2012, 20:11

Jako lijepo! Šta reći :up kako postigneš da ti torta ispadne tako ravna,bez onih sitnih "brežuljaka"?
G 2007
M 2011
L 2015
Avatar
mamma4
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 560
Pridružen/a: 02 tra 2011, 10:29
Lokacija: Cirkus

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la orchid » 05 lis 2012, 22:24

Boysmama, imaš moj naklon. Zaista si prava majstorica, svaka čast! Mogla bi nam držati časove iz ukrašavanja, na tvoju radionicu bih rado došla :)
03.03.2010 Moja mala ljubav
Avatar
orchid
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 255
Pridružen/a: 06 kol 2010, 11:22

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.