Tema je zaključana

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

27 ruj 2012, 09:50

kad te krene, al u mini izdanju ispadne kava za dvoje i tegla s cvijećem ;)
slika

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

27 ruj 2012, 13:39

mrđi...pr pre pre slatko,,,.... :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

27 ruj 2012, 21:32

Ajme cure torte su vrijedne divljenja :klanja
Mi smo imali par uradaka al ni blizu ovome :ajme , jednom kad skužim kako staviti slike s kompa i pokažem ih, ako se usudim nakon vas :lol

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

27 ruj 2012, 22:01

Uspjela sam! :yess
Evo malo ohrabrenja za one manje spretne ;)
Naša Barbi

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

27 ruj 2012, 22:03

I čarobna zemlja ponića :)
slika
slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 ruj 2012, 10:58

mrđi originalno!

erina ma jel se ti to nešto ustručavaš jer kao nemaš talent?!
Ženo odlično su ispale torte! Aj nabaci još koju ako ima.
I mi ovdje smo više manje sve u kućnoj radinosti za svoje klince, što znači par puta godišnje se upustimo u svijet tičina. Ako prolistaš malo dublje vidjet češ npr. moje uradke koji i nisu nešto najbajniji bili ali ide mi sve bolje. :mrgreen

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 ruj 2012, 11:16

nevenera je napisao/la:evo moje prve tičino izvedbe
bumba nije mojih ruku djelo, samo da naglasim - tu mi je trebala stručna pomoć :hahaha
slika
torta je kao bubanj, a mini tortica ispred bumbe će bit mjesto gdje ćemo stavit svjećice, ako uspijem

erina evo moje prve torte s ticinom.
prve i zadnje
tako da su tvoje beton :klanja

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 ruj 2012, 11:50

Da ne ispadnem lažno skromna ja sam smatrala svoje odličnima i na ponos i MM-u (koji mi je tu velika pomoć) i meni, dok nisam vidjela ovdje vaše primjerke :gace
Kreativci smo oboje i čega god se dotaknemo nama ispadne super, al realni smo.
Svaki naš uradak bi i nas na kraju iznenadio, uvijek se zezamo da su i to naša djeca, naša remek djela :lol
Krenemo pa kako bude, kako se kaže hrabre Bog čuva ;)

Prva je bila maca kitty, ukrašavanje trajalo duplo duže nego pravljenje cijele torte, ubila sam se a evo na što sliči :hahaha
slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2012, 00:16

ja uvjek kažem svaka torta koja je rađena s ljubavlju je unikatna....netko je bolji u ukrašavanju torti, a netko u papanju torti....glavno da su djeca oduševljena i da se torta pojede,,,,,,bila ona idealno ukrašena ili ne, cilj je da se jede :rodj :joy :hahaha

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2012, 15:30

evo još malo mojih sličica... :)))))) slika slika slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2012, 20:58

cure, sve torte su vam odlične!

kiki i lara, vau! ova zadnja je baš dobra

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2012, 21:30

hvalaaaa.....s ovom ih je puno oduševljeno...a najveća radost mi je kad su ljudi zadovoljni... :joy UISTINU.....

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 ruj 2012, 22:56

Kiki i Lara svaka čast,odlična je!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

01 lis 2012, 12:16

torte su vam genijalneeeeeee! sve redom, počevši od ninja do ove zadnje za curetak od 19 godina! stvarno kreativno društvo!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 14:54

kiki i lara, torta ti je fenomenalna :shock :nesvist trebalo je to sve izvest, svaka čast :zivili

erina, ti si nam pravo otkriće, odlične su ti torte, dobro nam došla! :buket

Mrđi, prva liga tortice, nešto sasvim novo ;)



evo one moje za koju sam se preznojavala dok sam ju lijepila :znoj

Fifi i cvjetno društvo (bez cvjetnog društva) :lol

slika

evo i fifi sama: slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 15:58

što reći BOJSICE nego PRE PRE PREIVNO...tako savršeno naapravljeno.....precizno.....izrada,boje,,,,detalji.... :le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 16:05

boysice :nesvist moj naklon

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 16:07

:shock pa opet :shock pa malo :nesvist

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 16:14

Ajme boysice!!

Potpis na sve :shock i :nesvist

I još evo i :bravo :up

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

02 lis 2012, 17:19

Ajme koje savršenstvo :srca
Definitivno si kraljica :dada :klanja

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 lis 2012, 14:03

Pozdrav cure! Evo ja nisam neka iskusna "slastičarka" ,neki dan sam prvi puta radila tortu mom bebachu za rođendan,pa da se malo pohvalim,puno su mi pomogli i neki vaši savjeti jer sam vas škicnula dok sam sakupljala ideje ;)slika btw. Boys PREKRASNO :bravo ,trebam ja papati još dosta pure da postignem tako nešto!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 lis 2012, 14:30

torta je baš predivna....i super je ispala....bio prvi ili ne prvi put sve je super ispalo...male igračkice..kockice....sve...sa svakom ćeš naučiti nešto novo....jer sve smo mi većinom samouke... "slastičarke"..... jaka želja sve nauči... ;) :p

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 lis 2012, 15:11

boys :klanja :klanja :klanja Bez rijeci sam ostala. Stvarno je krasna.

mamma, odlicno! Ne bi nikad rekla da ti je prva. Skroz su ti dobre figurice... :yess

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 lis 2012, 16:11

Hvala vam curke! Jedno dobrih tjedan dana prije poduhvata sam pretresla čitavi web,sve što je vezano s ticinom i eto...isplatilo se! Inače ja volim brljaviti s takvim stvarčicama,modelirati...još samo kad bi imala više vremena... ali toliko koliko mi treba (2 puta godišnje) nekako ćemo naći ;)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 lis 2012, 12:07

cure, hvala vam odreda na lijepim komentarima :kiss moram priznati da me je Fifi kućica dobro izmučila dok ju nisam završila, posebno ovaj kljun :znoj

mamma4, super ti je torta :buket i, da, nikad se ne bi reklo da ti je prva, figurice su ti odlične i dobar posao si ti sebi zadala za otprve, svaka čast! :zivili

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 lis 2012, 12:05

evo još jedne od prošlog tjedna, nikako stići okačiti:

Krsna medo torta:

slika

slika

motiv na bočnoj trakici je kopija motiva sa krsne svijeće:

slika

a tu je i medek:

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 lis 2012, 12:13

:le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 lis 2012, 12:45

sviđ mi se i krsna svijeća i torta sama

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 lis 2012, 20:11

Jako lijepo! Šta reći :up kako postigneš da ti torta ispadne tako ravna,bez onih sitnih "brežuljaka"?

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 lis 2012, 22:24

Boysmama, imaš moj naklon. Zaista si prava majstorica, svaka čast! Mogla bi nam držati časove iz ukrašavanja, na tvoju radionicu bih rado došla :)
Tema je zaključana