27 ruj 2012, 09:50

27 ruj 2012, 13:39
27 ruj 2012, 21:32
, jednom kad skužim kako staviti slike s kompa i pokažem ih, ako se usudim nakon vas
27 ruj 2012, 22:01
27 ruj 2012, 22:03

28 ruj 2012, 10:58
28 ruj 2012, 11:16
nevenera je napisao/la:evo moje prve tičino izvedbe
bumba nije mojih ruku djelo, samo da naglasim - tu mi je trebala stručna pomoć![]()
torta je kao bubanj, a mini tortica ispred bumbe će bit mjesto gdje ćemo stavit svjećice, ako uspijem
28 ruj 2012, 11:50
29 ruj 2012, 00:16
29 ruj 2012, 15:30
)))))
29 ruj 2012, 20:58
29 ruj 2012, 21:30
UISTINU.....
29 ruj 2012, 22:56
01 lis 2012, 12:16
02 lis 2012, 14:54
trebalo je to sve izvest, svaka čast

02 lis 2012, 15:58
02 lis 2012, 16:05
moj naklon
02 lis 2012, 16:07
02 lis 2012, 16:14
02 lis 2012, 17:19
03 lis 2012, 14:03

btw. Boys PREKRASNO
,trebam ja papati još dosta pure da postignem tako nešto!
03 lis 2012, 14:30
03 lis 2012, 15:11
Bez rijeci sam ostala. Stvarno je krasna.
03 lis 2012, 16:11
04 lis 2012, 12:07
moram priznati da me je Fifi kućica dobro izmučila dok ju nisam završila, posebno ovaj kljun
i, da, nikad se ne bi reklo da ti je prva, figurice su ti odlične i dobar posao si ti sebi zadala za otprve, svaka čast!
05 lis 2012, 12:05



05 lis 2012, 12:13
05 lis 2012, 12:45
05 lis 2012, 20:11
kako postigneš da ti torta ispadne tako ravna,bez onih sitnih "brežuljaka"?
05 lis 2012, 22:24