Sada je: 24 lip 2026, 17:01.


i stavila kremu,pa preko toga šlag! onu gore kabinu sam dobila od ostatka biskvita!









ja figurice ne bih za 10 života napravila 




Natasa36 je napisao/la:Dobra idejaali nema teorije da mi stane u frižider, šteta...
posebno za figurice, fantasticne sumare10 je napisao/la:Gdje da to radim na nekom programu ili ?
)






. Kad sam sve fino zagladila sa kistom sam počistila višak šećera i poslagala figurice.




dogovoreno

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.