Sada je: 24 lip 2026, 18:25.
ništa probaću naći ovu biljnu mast pa sa tim uraditi novi buttercream, a vidjeću kako se ponaša ovaj što sam već napravila, već imam ideju 

, nije baš čudo ni ništa posebno, ali klinac je bio presretan dobio je tortu- igralište, možeze samo mislit na šta je to ličilo nakon vožnje svih autića po stazama









) jedna je za posao, a druga za po kući









Sve pripreme su gotove, uskoro se peče svadbena torta... 

mrava je napisao/la:AnaCash, prekrasno! Jel mogu užicati recept? Morat ću i ja za slijedeći rođendan nešto takvo praviti pa da se pripremim...


kazu da je bila super





ja sam zadovoljna tortom, možda sam mogla još kreme staviti ali sam već bila preumorna da pravim novi buttercream jer sam potrošila čak 2 smjese -- ali i torta je bila velika. Buttercream je prva liga, n&n hvala na receptu, za ukrašavanje do sad nisam imala bolje kreme 

orchid je napisao/la:Buttercream je prva liga, n&n hvala na receptu, za ukrašavanje do sad nisam imala bolje kreme




.
toliko detalja ... svaka cast 


Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.