05 tra 2011, 12:57
05 tra 2011, 13:04
ništa probaću naći ovu biljnu mast pa sa tim uraditi novi buttercream, a vidjeću kako se ponaša ovaj što sam već napravila, već imam ideju
05 tra 2011, 13:25
, nije baš čudo ni ništa posebno, ali klinac je bio presretan dobio je tortu- igralište, možeze samo mislit na šta je to ličilo nakon vožnje svih autića po stazama
05 tra 2011, 15:04
05 tra 2011, 21:11

05 tra 2011, 21:31
05 tra 2011, 22:14
06 tra 2011, 07:35
06 tra 2011, 23:29
) jedna je za posao, a druga za po kući


07 tra 2011, 08:07
07 tra 2011, 08:25
07 tra 2011, 09:04
07 tra 2011, 09:34
07 tra 2011, 11:24
10 tra 2011, 18:01
Sve pripreme su gotove, uskoro se peče svadbena torta...
10 tra 2011, 20:25
mrava je napisao/la:AnaCash, prekrasno! Jel mogu užicati recept? Morat ću i ja za slijedeći rođendan nešto takvo praviti pa da se pripremim...
16 tra 2011, 22:41
16 tra 2011, 23:00
18 tra 2011, 10:57
18 tra 2011, 13:30
18 tra 2011, 15:20
ja sam zadovoljna tortom, možda sam mogla još kreme staviti ali sam već bila preumorna da pravim novi buttercream jer sam potrošila čak 2 smjese -- ali i torta je bila velika. Buttercream je prva liga, n&n hvala na receptu, za ukrašavanje do sad nisam imala bolje kreme
18 tra 2011, 23:16
orchid je napisao/la:Buttercream je prva liga, n&n hvala na receptu, za ukrašavanje do sad nisam imala bolje kreme
22 tra 2011, 10:06
22 tra 2011, 10:48
22 tra 2011, 11:47
27 tra 2011, 22:43
27 tra 2011, 22:44
27 tra 2011, 22:47
27 tra 2011, 22:47
.28 tra 2011, 07:33
toliko detalja ... svaka cast