Sada je: 24 lip 2026, 12:57.

nabujak od sira i grisa sa jabukama

O kuhanju, receptima, sezonskim i zdravim namirnicama, najboljim pečenjima, najfinijim kremama, najslađim kolačićima... o hrani.

Moderatori/ce: Hope77, mrava

nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 16 ožu 2010, 16:09

nestalo za 10 minuta,nije se ni ohladio! Stvarno jako fino i jednostavno! ja sam dodala malo cimeta!
slika

evo recepta
http://ltl.coolinarika.com/slike/prikazi/297417
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la enđi » 16 ožu 2010, 17:13

Ovo je ludilo za vidit i moram pokušat za napravit!
Tvoja torta se radi sada ponovo za mlađeg sina za njegov rođendana,jer mu se jako svidila kada sam je radila za starijega ! :kiss
enđi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 pro 2008, 21:55

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la maslina » 16 ožu 2010, 17:19

izgleda prekrasno :5
maslina
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 263
Pridružen/a: 12 sij 2010, 22:03

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Crazy Daisy » 16 ožu 2010, 17:36

:5
stavljam na listu - obavezno probati :zivili
Avatar
Crazy Daisy
blinkam ko košuta pred farovima
 
Postovi: 6182
Pridružen/a: 27 lip 2006, 14:55

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la mahima » 16 ožu 2010, 17:38

Wow! :D
mahima
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2125
Pridružen/a: 14 sij 2005, 14:24

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LiKmama » 16 ožu 2010, 17:39

Nisam gledala recept, ali bas fora izgleda.
dh: I hate work. It interferes with life.
Before you decide to criticize someone, try walking a mile in their shoes. That way, if you do decide to criticize them, you'll not only be a mile away but you'll have their shoes as well.
Avatar
LiKmama
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2671
Pridružen/a: 01 svi 2005, 22:03
Lokacija: u nekoj tamo pokrajini čudnog imena, a možda i u trgovini

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la babalu » 16 ožu 2010, 17:46

odlicno izgleda,prefino :dada
babalu
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 3078
Pridružen/a: 12 sij 2003, 15:03

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 16 ožu 2010, 18:28

enđi,baš mi je drago :kiss
hvala vam ;) probajte,meni je još drugi dan mirisalo po kolaču,uskoro ću raditi ponovno! ;)
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Bellina » 16 ožu 2010, 19:31

LTL - wow!!! :shock

Od kruha do nabujka...tebi sve tako lijepo ispada...
Avatar
Bellina
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1505
Pridružen/a: 26 vel 2007, 21:19
Lokacija: ..tamo gdje je sve po mom...

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 16 ožu 2010, 20:50

guljka,to ti je skroz jednostavno za napraviti :dada
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Solea » 16 ožu 2010, 22:48

dobro izgleda a kombinacija sira, jabuka, griza i cimeta moze biti samo dobitna :liza
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 16 ožu 2010, 22:51

ltl-može običan kalup za torte,onaj standardni
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 16 ožu 2010, 22:56

madir ,ovaj moj je promjera 24 cm! znaći nešto malo manji!
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 16 ožu 2010, 22:57

e to.mislila sam da je kakva terakota ili sl.u pitanju.provat ću.znaš da ja volim šta jednostavnije i šta brže.
hvala draga :kiss
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 16 ožu 2010, 22:58

:zivili
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Solea » 16 ožu 2010, 23:15

sto mu gromova! sto mi se ovo sad jede aaaaaaaaaaaaaaaa
bjezim
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 16 ožu 2010, 23:16

:dada šuti,ja razmišljam o njemu satima :baba
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la mahima » 18 ožu 2010, 10:58

Upravo se peče :D
mahima
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2125
Pridružen/a: 14 sij 2005, 14:24

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 18 ožu 2010, 12:59

Ja kupila sastojke,pa večeras na posao :joy
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 18 ožu 2010, 13:37

mahima,madir :zivili
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Nikina mama » 18 ožu 2010, 13:47

Divno!
Ovo ću svakako probati! Možda već danas! :srca
Avatar
Nikina mama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 526
Pridružen/a: 30 svi 2006, 22:30

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 18 ožu 2010, 13:49

Au,nemam smeđeg šećera.Ma može i bez jel? :conf
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 18 ožu 2010, 13:50

madir, ja sam stavila bijeli šećer
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la mahima » 18 ožu 2010, 14:44

Izvrstan je kolač, cure :dada

Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se; a jabuke mljac mljac :D
mahima
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2125
Pridružen/a: 14 sij 2005, 14:24

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 18 ožu 2010, 14:54

:bravo :bravo
Jedva čekam večer da ga napravim. ;)
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Solea » 18 ožu 2010, 15:19

mahima je napisao/la:Čim sam vidjela da ide tako malo šećera - oduševila sam se


pa secer mozes smanjiti u gotovo svakom kolacu.

ja secer ne smanjujem samo kad ga dodajem bjelanjcima a trebam od njih napraviti jako cvrst snijeg, npr za beze kore ili kad radim šaum.
Avatar
Solea
Sveta krava
 
Postovi: 9621
Pridružen/a: 04 vel 2002, 15:03

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la lastavica » 18 ožu 2010, 16:12

ova slika zove da ga zagrizeš :5
natjerala me da idem skinuti recept. a najprije sam pomislila gle ti nju stavila nam samo sliku, a nigdje recepta :mrgreen
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15465
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la mahima » 18 ožu 2010, 16:22

Ma ovaj kolač mi miriše na zdravo - malo šećera, griz, jabuka - svježi sir...Mislim da je miljama udaljen od čokoladnih muffina, npr. :mrgreen :lol
mahima
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2125
Pridružen/a: 14 sij 2005, 14:24

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la LTL » 18 ožu 2010, 19:50

madir,kako ide ;)
Avatar
LTL
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1805
Pridružen/a: 29 stu 2008, 12:48

Re: nabujak od sira i grisa sa jabukama

PostPostao/la Madir » 18 ožu 2010, 20:18

Ide,ide draga.
Eno se peče,već sam i suđe sredila.
I sad :kima
Miriše mi tako zdravo.
„Sve, dakle, što želite da vam ljudi čine, činite i vi njima.“ (Mt 7,12a)
Avatar
Madir
Carica od jaslica
 
Postovi: 3300
Pridružen/a: 28 lis 2009, 21:43
Lokacija: Urban jungle :)

Sljedeća

Natrag na Recepti

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.