Jedino mi zgodno izgleda.
Nitko ga nije htio, nakon par zalogaja,
pa sam gotovo sve sama pojela
Sada je: 24 lip 2026, 12:57.


ali meni samoj je baš ok




babalu je napisao/la:ja radila u subotu i danas ali sa breskvama i fantastican je![]()
lagan,prozracan ali to sam i ocekivala i ne nije me razocarao![]()
da i ja sam pekla duze ,40-setak minuta
imam i slikicu








K se nije dopalo ,pljunula je čak

,nije sve za svakoga!
K se nije dopalo ,pljunula je čak ,a inače je svežder


















Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.