viewtopic.php?f=63&t=59215&start=210
Sada je: 24 lip 2026, 14:16.








MMI je napisao/la::kiss
punomasno misliš bilo koje sa više od 2,8 mm ili šta




Strudla je napisao/la:Mala sirena,ove kosarice su famozne,sve bi dala da se same ispeku,jer nema sanse da se bacim u ovu proceduru



MMI je napisao/la:ja nikako napravit ovaj nugat.
nekako mi se čini kompliciran




. inače, meni osobno, jedna fantazija okusa:



TmamaKiN2 je napisao/la:ova strudla mrak izgleda, mmmmm. a reci, jel to kupis negdje gotove integralne kore??to jos nisam nigdje vidjela

Lena je napisao/la:macarons. o njima bi mogla cijeli roman napisati. inače, meni osobno, jedna fantazija okusa





) odlicni kolacici 


. super tip za mercator
)
. bas me zanima recept (iako ne vjerujem da cu se usuditi raditi nesto sto vec sad mirisi na kompliciranost 





TmamaKiN2 je napisao/la:hvala Lena, mogla bih i ove nase bas "piknuti" zasto ih nemaju??
ajde pls napisi cije su, koji proizvodjac. bas budem ove tu u HR pitala zasto ih nemaju, koliko vidim potraznja je u HR za tim korama a nema ih

da ne mislite da pitam za bez veze, evo, upravo sam poslala upit na mercator 
Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.