13 ožu 2011, 21:25

13 ožu 2011, 21:57
14 ožu 2011, 09:30
) forumašica iz slavonskog broda, sve nedoumice sam nju pitala prije prvog pokušaja... ima dosta posla, strpljenje je glavna stavka, ali se na kraju trud isplati...
probat ću tortu s njima oblagati jer ova nije dječja pa me nije frka sirovih bjelanjaca, a i voćna će biti pa da ne bi sve otišlo nizbrdo... napiši ako stigneš ili daj link, please
14 ožu 2011, 10:19
olja je napisao/la:Poti, jako slatko
14 ožu 2011, 18:00
.
14 ožu 2011, 19:49
15 ožu 2011, 07:24
Mica je napisao/la:ukradem koju figuricu od curice
15 ožu 2011, 10:04
15 ožu 2011, 10:25

16 ožu 2011, 15:29
još kad bih znala slikati kako treba
bolje izgleda uživo

:
16 ožu 2011, 15:39

16 ožu 2011, 15:47
16 ožu 2011, 15:50
sto reci,tajnica i sestra su
16 ožu 2011, 16:07
16 ožu 2011, 16:50
16 ožu 2011, 17:15

16 ožu 2011, 17:20
odlična.
16 ožu 2011, 19:26
16 ožu 2011, 22:29
17 ožu 2011, 16:38
26 ožu 2011, 16:24
baš je onakav kakvim si ga opisala, podatan je kad je topal, a ubrzo se tako fino stisne da je ticino prijanjao na njega ko naručen... a još sam ga i bojala i čokoladu u njega dodavala...
26 ožu 2011, 16:28
26 ožu 2011, 18:09
Odlicno ti izgleda juric.
Zato, sve su to njene zasluge
.
26 ožu 2011, 20:47
26 ožu 2011, 21:56
27 ožu 2011, 18:18
) i mislila sam tom kremom premazati čitavu tortu kao šlagom jer zbilja ne volim šlag i izbjegavam ga kad je to god moguće. Ako nije bijela, mogu li je nekako "pobijeliti"?
27 ožu 2011, 18:34
jedini sastojak koji i nije potpuno bijel ili proziran je 210 g margarina, ali i on je gotovo bijel i uopće ne utječe na konačnu boju smjese...04 tra 2011, 20:00
05 tra 2011, 07:12

mislim da se to desilo i nekoj od nas ovdje kod izrade ticina (mislim AA, ispravite me ako se varam)05 tra 2011, 12:18