Tema je zaključana

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 09:29

Boysmama nemam riječi :shock :klanja :klanja :klanja

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 10:24

Boysi, svaka ti čast, super ovo izgleda!
A sineku želim sve najbolje za 3 rođendan :srca

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 12:03

predivno, Boysi, predivno :shock :le
kakva je bila iznutra?

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 12:18

:shock boysmama SVAKA ČAST , Savršenooooo :le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 16:41

Boysmama svaka čast, savršena je!

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 17:02

hvala, curke :oops: lijepi komentari :kiss

sreco, iznutra su bile dvije vrste, svaka za svoj kat, gornja je bila miks narančine i vanilija kreme s bijelim korama, a donja je bila čokoladna s višnjama... nisam uslikala, razgrabilo se na brzinu...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 20:08

boysmama,znala sam,znala sam,ništa manje od tebe nisam ni očekivala! ovo je nevjerojatno prelijepo,šteta da ste ju pojeli jer je za izložbu,gledati i ne dirati :luv :kiss :kiss :kiss

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

28 tra 2011, 20:30

:shock :klanja
Ajmeee, zlatne ruke imaš. Oči su mi ispale!
LTL je napisao/la:ovo je nevjerojatno prelijepo,šteta da ste ju pojeli jer je za izložbu,gledati i ne dirati

X

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

29 tra 2011, 19:14

Boys, PREDIVNA TI JE!!! Odlična!!! :le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 tra 2011, 11:39

ja ju opet gledam :le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

30 tra 2011, 23:28

LTL je napisao/la:ja ju opet gledam :le

bome i ja, nikako joj se ne mogu nadiviti :klanja

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

01 svi 2011, 12:43

slika

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

01 svi 2011, 12:55

mrđi,nevjerojatno,tako je nježna,prekrasno :srca

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

01 svi 2011, 14:00

Nakon dvije umjetničke, evo jedne malo "domaćije" ukrašene uskršnje:
slika
slika

Evi unutrašnjeg dijela:
slika
slika

Ako netko zna malo smanjiti ja u photobucketu ne znam, pliz pomagajte.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 svi 2011, 13:49

Mrđi, prekrasne torte, svaka čast!
Beammama, također prekrasna torta i zanimljiva jako, naročito unutrašnji dio :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

03 svi 2011, 14:19

boysmama :shock wooow prekrasna torta, sa takvom bi i moje dijete bilo zadovoljno :D

beamama, SUPER!! morat ću i ja probati tu šahovnicu izvesti, djeluje jaaaako teško, al vjerujem da nije- zapravo tješim se :lol
Mrđi prekrasna torta , baš onako nježna , divna :le

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 14:50

slika

Za prvi pokusaj sam zadovoljna ;) Imam do avgusta vremena da se ispraksam za princezin rodjendan :)

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 14:54

Jel vi to zezate il fakat same radite????? :mrgreen :shock
Cure svaka čast :klanja ja onog Shreka i ove zadnje zečiće ne bi napravila nikad. Stvarno vam skidam kapu.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 15:05

fancy, ma što za prvi pokušaj :baba
zečići su ti perfektni :klanja ne za prvi pokušaj, nego za prave profiće :5 ove uši uopće nije bilo lako izvesti, znam ja otprilike koliko je tu truda trebalo, svaka čast... a i oči su ti jako lijepe, kao prave... odlično, odlično!
s čime si punila uskršnje košarice? jako su zanimljive :dada

Mrđi, vidim da si stvarno usavršila svoje anđelčiće, jako lijepo i baš nježno :srca to ti je drugi, ako se ne varam, prvi je bio onaj sa zelenom podlogom prošle godine, jel' je?

teutonija, nije to neka nezamisliva umjetnost... samo treba udri mijesi i polako oblikuj dok ne liči na nešto :lol

beammama, svaka čast za vizualni izgled razrezane torte, jako je efektna :dada

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 15:21

Nije tako tesko kako izgleda :D Ali je cijeli dan otisao na zekoslave :) Unutra je torta sa ljesnicima, samo izrezana na kocke, pa onda okolo istopljena cokolada, da se zalijepisve kako treba, pa onda ove kao korpice. Mislila sam da ce se istopiti, ali nisam stigla pronjuskati sta da stavim, a cura se razdrecala, pa sam trcala na sto strana :ajme Al' dobro...

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 15:35

ANA CASH je napisao/la:boysmama :shock wooow prekrasna torta, sa takvom bi i moje dijete bilo zadovoljno :D

beamama, SUPER!! morat ću i ja probati tu šahovnicu izvesti, djeluje jaaaako teško, al vjerujem da nije- zapravo tješim se :lol
Mrđi prekrasna torta , baš onako nježna , divna :le

Evo kako je rezano:
http://www.coolinarika.com/slika/46546
Uopće nije teško.
fancy, super zečeki

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 16:41

aaaa super!! odmah si spremam u omiljene na coolki :D hvala ti

i mislila sam si da mora biti nešto jednostavno, definitivno ću morat to napravit

fancy :shock woooow koliko truda!! super su zvekani :5

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

04 svi 2011, 16:51

fancy, zaista tvoji zečići ne izgledaju početnički, svaka čast, imaš ruku za detalje :1

beammama, ova roza kora, da li je sa nekom aromom ili je samo obojana jestivom bojom?

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 svi 2011, 07:31

Prekrasne su torte, a sad jedno pitanje, jel vi one listice na torti radite s nekim kalupima ili ih same onako od oka radite?

Boysmama i Fancy :5

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 svi 2011, 10:05

tamazd, ja sam one smeđe listiće na shrekovoj torti radila iz metalnog kalupa za najmanje keksiće... kalup je bio u obliku srca, a onda sam dobiveni oblik još malo prstima razdužila da ima više oblik lista... samo onda treba ticino izvaljati malo deblje da se može još dodatno oblikovati... mogu se ti svi oblici rezati malim skalpelom i od oka, ja tako radim sve ostalo, ali to iziskuje malo više vremena ako se radi puno komada

inače se snalazim u hodu kako da dobijem neki željeni oblik sa što manje posla, za većinu jednostavnih oblika u kući sve mi imamo odgovarajuće kalupe, samo ih treba pronaći ;) ja sam, recimo, onaj smeđi centalni dio cvijeta suncokreta radila sa zatvaračem paste za zube, promjer mi je pasao i snašla sam se... dječji kalupići za plastelin su isto dušu dali, a za manje točkice često koristim vrh tehničke olovke i sl.

ne mora uvijek sve biti skupo i profi... tko bi to sve nakupovao :ajme

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

05 svi 2011, 13:39

orchid je napisao/la:fancy, zaista tvoji zečići ne izgledaju početnički, svaka čast, imaš ruku za detalje :1

beammama, ova roza kora, da li je sa nekom aromom ili je samo obojana jestivom bojom?

Puding od malina i pola bočice arome od malina.

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

12 svi 2011, 19:17

evo naše od 1 rođendana, nisam baš imala inspiracije za dekoriranje :p

ali ispod svega ovoga je jedna totra- BRONHI veličanstvenog okusa , stvarno je savršena!!
i druga od jagoda i mascarpone sira

slika

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

14 svi 2011, 17:20

Ana, baš su divne, nježne tortice :srca

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

14 svi 2011, 19:06

baš su prekrasne,svaka čast :srca

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

15 svi 2011, 09:50

MalaSirena je napisao/la:Nije baš umjetničko djelo kao moje prethodnice, ali klinci su se oduzeli - naša Gormiti torta za 7. rođendan:

slika

sireno, kako si postigla ovaj "dlakavi" izgled zemlje, jel to kokos i čoksa?
ja ove god radim M gusarski otok, a odustala sam od ticina, tj. odlučih da ticino bude brodić, kovčeg, gusar, a torta (more i otok) bude obložena šlagom u boji, ne ticinom...
pa se mislim kako bi mi otok mogao biti sličan ovom tvojem zemljanom dijelu gormiti-lenda.
Tema je zaključana