Sada je: 24 lip 2026, 18:24.

ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 03 stu 2012, 01:23

boysice :lebdi ......slatka tortica... :)
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la beammama » 03 stu 2012, 20:16

Slaba marka robe kad ima iskrzani ovratnik i nepravilno izrezane rupice :lol ;)
Al' je zato torta super :srca
Avatar
beammama
burek pod bor
 
Postovi: 4737
Pridružen/a: 23 srp 2003, 15:12
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Anika30 » 04 stu 2012, 11:05

boys :shock :nesvist
F. 28.05.2003.* 21.09.2005.M.10.01.2009.T. 15.09.2011.

_________________________________________________________________
"Ljubiti Boga vrednije je nego Ga poznavati." — Sv. Toma Akvinski
Avatar
Anika30
Bog je bolji organizator
 
Postovi: 2335
Pridružen/a: 28 lis 2005, 23:30
Lokacija: Split

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la nevenera » 04 stu 2012, 11:19

svaki put kad dođem ne znam što da kažem :nesvist
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 04 stu 2012, 18:46

evo jedna figurica Elvisa koju sam nerado prihvatila jer je u ovako zahtjevnom položaju, a i nisam nešto zadovoljna jer ne liči na njega uopće... al' jednostavno s ticinom nije išlo bolje :|

slika
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 04 stu 2012, 19:48

Cure boook!

Super su vam tortice. :srca

Dugo me nije bilo, duga priča ( ako me se uopće sjećate. :mrgreen ) U međuvremenu sam diplomirala, sinčić krenu u 1. razred, maleni u vrtić i tako. Konačno sam dobila internet pa ne moram na stick jer sam bankrotirala skoro. I to je jedan od razloga zašto me nije bilo.
Sad ćemo se opet češće družiti. :)

Evo moje najnovije tortice.

slika

slika

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 04 stu 2012, 19:49

Sorry, malo su prevelike fotke al neda mi se sad smanjivati. :mrgreen
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 04 stu 2012, 20:18

ajme, super je...ja sam posebno emocionalno vezana uz taj crtić :) :le
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 04 stu 2012, 20:20

milka je napisao/la:ajme, super je...ja sam posebno emocionalno vezana uz taj crtić :) :le


a vidim, odmah sam skužila po avataru kad sam zaostatke čitala. ;)

Hvala! :)
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 04 stu 2012, 20:24

hehehehe da da...
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 04 stu 2012, 20:52

boysice elvis je superrr....čuj danas su u modi plastične operacije.... :hahaha :hahaha :lol ;) ......a tinchis torticAA JE PREDIVNA.....uistinui predivan crtić koji me podsjeća na moje djetinjstvo... :)
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 04 stu 2012, 22:03

Tinchi, pa di si ti! falila si :dada

prvo čestitke na diplomi :buket

a ti torta je, kao i uvijek, SAVRŠENA! zakon! :le
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 05 stu 2012, 23:29

Hvala cure! :)

Evo i jednih nekonvencionalnih mladenaca :D

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la mamma4 » 06 stu 2012, 11:26

Boys moj nakolon do poda! ovo je stvarno umjetnost :dada svaki put s nestrpljenjem očekujem nove uratke!
Tinchi prekrasno! :bravo
Mene ste navukle na ticino,samo što trenutno nemam nekih prigoda za pravljenje torti! Morat ću nešto smisliti :lol
G 2007
M 2011
L 2015
Avatar
mamma4
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 560
Pridružen/a: 02 tra 2011, 10:29
Lokacija: Cirkus

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 06 stu 2012, 13:51

tinchis.....MLADENCI SU :nesvist .....FAŠ SU FORA....MISLIM DA ĆE SE MLADENCI DOBRO NASMIJATI... :hahaha :joy
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 06 stu 2012, 18:30

Hvala cure!

Kiki i Lara, to je i bila namjera. Malo zezancije. :mrgreen :dada
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la orchid » 06 stu 2012, 20:00

TinchiS prekrasno! mladenci su baš :le
03.03.2010 Moja mala ljubav
Avatar
orchid
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 255
Pridružen/a: 06 kol 2010, 11:22

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 07 stu 2012, 18:07

Tinchi mladenci su fora ali Kralj lavova je zakon. :le
Moja curka odmah rekla da hoće takvu tortu za svoj sljedeći ročkas. :mrgreen

boysice majica je super ispala.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 08 stu 2012, 16:41

Hvala cure! :)

Evo i nekih od ranije koje Vam nisam pokazala ( bar mislim )

slika

slika

Ne znam više jesam li Vam pokazala ovu figuricu:

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 09 stu 2012, 01:45

uistinu predivne torte radiš tinchis.......prava si majstorica... :joy :rodj sve pohvale ....definitivno.... :lebdi
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 09 stu 2012, 10:47

TinchiS :nesvist ubijaš me u pojam heheh

pokušavam stavit sliku svoje jutrošnje al ispada mi divovska, kako da je smanjim?
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la boysmama » 09 stu 2012, 12:07

milka:
1) u bilo kojem programu za obradu slika na kompu odi na resize image i smanji na 448 x 336 px, to je web small format ili
2) kod upload-anja slike na web (photobucket, picassa, imageschack, itd.) namjesti željenu rezoluciju pod opcijom resize image ili
3) nakon upload-anja na web u postavkama za svaku sliku edit image/picture treba biti i da joj promjeniš rezoluciju

Tinchi, ja sam sve te slike već vidjela i krasne su :le ali može bit da sam ih vidjela na tvom fejsu ;)
A... bebica...... 06.10.'16.
M... hrabrica... 02.07.'11.
R... mazica...... 06.10.'09.
L... mrcina ..... 21.04.'08.

"Sve mogu u Onome koji me jača" (Fil 4,13)
Avatar
boysmama
imam neke švapske gene
 
Postovi: 4452
Pridružen/a: 27 lis 2009, 21:14
Lokacija: Zagreb

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 09 stu 2012, 12:41

boys :kiss
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 09 stu 2012, 12:49

Hvala puno cure! :)

Boysmama, moguće da si ih vidjela na fejsu. ;) Mislim da su te nastale u periodu kad nisam tu dolazila al više nisam sigurna.
Sad vam stavljam "zaostatke". :mrgreen
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la milka » 09 stu 2012, 13:03

slika


ovu sam jutros dovršila

Tinchi i ja sam te lajkala odma na fejsu heheheh...ubila si me u pojam :ajme
Avatar
milka
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 577
Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:49

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 09 stu 2012, 13:21

milka je napisao/la:slika


ovu sam jutros dovršila

Tinchi i ja sam te lajkala odma na fejsu heheheh...ubila si me u pojam :ajme


Hahaha, ma daj, kaj bi te ubila u pojam. :p Ako ste me i lajkale na fejsu ne znam koje ste. :mrgreen

Super ti je ova čokoladna! Mmmmmmmmm, baš bih sad jednu.
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la JednomCuPostatiMama » 09 stu 2012, 23:29

cure stvarno ste vrhunske!!! :klanja :klanja :klanja
JednomCuPostatiMama
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 913
Pridružen/a: 02 lip 2003, 16:52

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la TinchiS » 10 stu 2012, 13:26

Zbog ove gospodične sam bila budna jutros do pol 5. :bidan
To mi je prva Fifi. :luv Jedva sam dočekala. :)

slika
TinchiS
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 137
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 03:28

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la kiki i lara » 12 stu 2012, 16:11

tinchis onda smo isti dan bile budne do isto sati ujutro...ja radila mužiću tortu za rođendan....i fifi je cmok... :dada ...evo i tortice moga mužića slika slika slika slika......uspjela sam si dočarati donekle svoj dnevni boravak...ha ha ha
Avatar
kiki i lara
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 571
Pridružen/a: 13 ožu 2010, 17:51
Lokacija: ......

Re: ideje i savjeti za ukrasavanje slastica

PostPostao/la Liv Tyler » 12 stu 2012, 16:40

kiki trebala si staviti sebe na kauč. :p
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - arhiva

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.