07 vel 2016, 10:17
MalaSirena je napisao/la:kolač od rogača, jabuka i oraha
Molim te recept
Mi danas krem juhu od gljiva, pečenu vratinu pod pekom, s lukom, pire krumpir, zelenu salatu i voćnu salatu
07 vel 2016, 12:15
mrava je napisao/la:MalaSirena je napisao/la:kolač od rogača, jabuka i oraha
Molim te recept
Mi danas krem juhu od gljiva, pečenu vratinu pod pekom, s lukom, pire krumpir, zelenu salatu i voćnu salatu
[url]http://tortekolaci.com/kolaci/kolac-od-jabukacimetarogaca-i-oraha
[/url]
Ovo mi je bila osnova, ali sam napravila izmjene:
šećer sam prepolovila
ulje sam prepolovila i dodala umjesto toga malo više mlijeka i jabuka
orasi - nikad ne škodi dodati ih malo više
07 vel 2016, 13:02
Danas su svi prehladeni i jadnikavi pa onda pileca juhica, meso iz juhe i kuhani krumpir.
Za sutra je plan cufte i riza.
07 vel 2016, 14:23
danas bi trebala imati najviše vremena, ali najmanje mi se da kuhati pa ćemo za ručak lijepo kajganu s pršutom i zelenu salatu.
07 vel 2016, 15:14
MM spremao ručak - pečena pureća krila, miješano povrće na maslu i grilane balancane
07 vel 2016, 16:36
MS, hvala ti!
07 vel 2016, 21:00
Pileca juhica, teleci i svinjski snicli na naglo, sos od senfa, prilog pecena cikla, mrkva i krumpiri.
07 vel 2016, 22:09
blaženi obiteljski ručkovi

kad netko drugi kuha
ja sam samo donesla vino i princes krafnice
sutra ćemo orzoto s piletinom i puno zelene salate
07 vel 2016, 22:14
ja sam jučer pravila juhu i tijesto sa svježim sirom i slaninom. matovilac salata. navečer samim ispekla pizzu, jer mi se ostalo tijesta od neki dan.
danas nisam ništa kuhala jer smo na kraju išli van na ručak. popodne sam napravila soleine fritule s jabukom i moram reći da su mi odlične. pravit ćemo još ovih par dana
sutra ću juhu i onda kasnije, kad se vratimo s engleskog, pileće patkove u umaku od sezama i krumpir uz to. batkova će bit za dva dana, tako da drug dan samo prilog napravimo.
08 vel 2016, 11:57
Mahune varivo s kockicama mesa i krumpira, krofne
08 vel 2016, 13:23
Juneća juha, vratina na naglo, kelj na lešo s krumpirom i zelena salata
Danas juha od jučer s povrćem iz juhe, junetina iz juhe, pire krumpir i paradajz i hren umak.
08 vel 2016, 14:20
pečena piletina, brokula s krumpirom
09 vel 2016, 12:08
Šnicle u umaku od gljiva, riža, kuhano povrće (mrkva, cvjetača, brokula), zelena salata
09 vel 2016, 12:32
jučer frigane osliće i kelj na lešo. danas leća s ječmom.
09 vel 2016, 12:42
jučer gulaš i špecle, desert krafne
danas prokulice na lešo i čevapi, desert krafne
09 vel 2016, 12:53
Teleći šnicli na brzinu i krpice sa zeljem.
Idem na neki fašnički domjenak, odnijet ću ovo, kao moj prilog.
http://www.kuhaj.hr/recepti/glavna-jela ... s-lososom/
09 vel 2016, 14:02
maneštra od kaštradine, graha, slanutka, leće, ječma i kukuruza.
09 vel 2016, 14:27
ajme margot što to dobro izgleda
mi ćemo danas brzinski špagete s tunjevinom na crveno i zelenu salatu jer se ja još vraćam na posao popodne.
ali sam sad u pauzi kupila buncek i kad dođem ga namočim, a jutro sam namočila i slanutak. navečer ću to skuhat i onda sutra kad dođem s posla samo završim ručak, javim kak je ispalo!
09 vel 2016, 14:47
sutra ne mrsimo
zapečeni makaroni sa sirom, matovilac i rikola. ja ću zapravo samo svježi sir. i to mi je dosta.
u krafnama ćemo se ubiti danas
09 vel 2016, 14:56
a zakaj onda i danas ne mrsiš
kod nas piletina sa slanutkom i polenta Kupila sam još puno radiča pa se sad u tome davim. Obožavam radič sa senfom i bučinim uljem.
09 vel 2016, 14:58
miješane žitarice sa i bez mesa
jučer smo imali goveđe šnicele na toč i pire; brokulu u umaku s mozzarellom i tjesteninom
09 vel 2016, 14:59
latica je napisao/la:ajme margot što to dobro izgleda
mi ćemo danas brzinski špagete s tunjevinom na crveno i zelenu salatu jer se ja još vraćam na posao popodne.
ali sam sad u pauzi kupila buncek i kad dođem ga namočim, a jutro sam namočila i slanutak. navečer ću to skuhat i onda sutra kad dođem s posla samo završim ručak, javim kak je ispalo!

Rekla sam organizatorici da ću "donijeti nešto" i baš sam

kaj sam ovo pronašla, već mi draškaju jetrica razne pizzette i burekčići i hrenovke u lisnatom tijestu i kiflice šunka/sir, ovo mi se čini jednostavno, a i ukusno i vizualno efektno.
09 vel 2016, 15:06
obožavana,

da mi organizam ne doživi preveliki šok
sutra možemo i postiti
09 vel 2016, 15:06
uuuu, zbilja dobro izgleda i vrlo jednostavno za napraviti
09 vel 2016, 15:07
odlično izgleda, margot!
09 vel 2016, 15:08
moj akuma takve stvari radi za rođendane - uvijek bude jedno tijesto sa špinatom pa bud ezeleno i onda sirni namaz i šunka unutra, a ruga bude s ajvarom pa bude crvena i inutra isto neki sirni ili tako neki fil i komadići sira i pečene paprike. jako efektno izgleda kad se nareže i složi

ali ovaj s lososom bi je baš njam, moram to probat!
09 vel 2016, 15:10
da, da baš je dobra rolada. jako efektno i njami
09 vel 2016, 15:20
latica je napisao/la:moj akuma takve stvari radi za rođendane - uvijek bude jedno tijesto sa špinatom pa bud ezeleno i onda sirni namaz i šunka unutra, a ruga bude s ajvarom pa bude crvena i inutra isto neki sirni ili tako neki fil i komadići sira i pečene paprike. jako efektno izgleda kad se nareže i složi

ovo imamo na forumu, vjerojatno u arhivi. sjećam se da je to netko radio
10 vel 2016, 09:45
Brzinski jer jučer nisam niš pripremila, špagete s tunom i vrhnjem i sirom.
10 vel 2016, 10:09
mmm ova roladica odlično izgleda, imam čak i sve sastojke doma
ja bih pokušala sushi napraviti ali nikako se upustiti u tu avanturu
jučer smo jeli rižoto s kozicama
danas će biti krem juha od brokule, karfiola i batata, riblji štapići i blitva, i možda još neko povrće iskombiniram s tofuom da mi bude i za večeru
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.