Za sutra odmrzavam sarmu.
Za dalje nemam pojma.

Sada je: 24 lip 2026, 18:51.





I to s domaćim tijestom. Imam doma i jedno kupljeno ak mi se ne bude dalo razvlačiti dotično popodne. 
). imamo grah salate i to je to. ništa ne pravim uz to. 

za tapete
a mislila sam si, jer sam ga zamijesila samo sa vrućom vodom i fakat je sticky ...ali je i fino mekano.
i radila sam ih od piletine, ostalo mi filea...pa rekoh, da ga potrošim.
to bu za sutra


s puno ribanog sira i matovilac&radič&rikola na salatu Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.