danas je rižoto od teletine i boba, zelena salata, zapečene palačinke sa sirom za večeru.
Sada je: 24 lip 2026, 18:38.





Adorabla je napisao/la:Mislim tako mlade tikvice niti veličine prsta možeš jesti sirove.


latica je napisao/la:ak imate neki recept provjeren za pekač, a da nije od bijelog brašna i one smjese za kruh (to mi je sveki donjela skupa s pekačem) bila bih zahvalna


javim kad probam!
a opet volim i ja






) i kaulom
I kod nas bile cimet rolice od viska lisnatog jer smo za rucak imali pile u lisnatom s gljivama. Ono po JOliveru.
zara01 je napisao/la:Evo za pekac
370ml vode,malo maslinovog ulja(zlica ),1,5zlicica soli,520grama brasna(450pir,70gr graham),1,5zlicica kvasca.
Program za integralni kruh.
Postoji obicno i integralno pirovo brasno.Radim sa oba.Jedan je bijeli,drugi crn.
Ja ubacim i sjemenke po zelji odmah na pocetku.

).
Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.