
Sada je: 24 lip 2026, 17:07.




Mirci je napisao/la:Domaci hamburgeri


).

meni je kuhanje odnosno potreba za istim najgore zlo kućne škole i ureda. 
uvalim im da kuhaju.


Imam osjećaj da držim pansion![]()
Danas ću polpete u šugu i povrće sa rižom



Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.