18 pro 2008, 15:04
18 pro 2008, 15:13
18 pro 2008, 15:22
), vanilin kiflice (razni okusi
), lješnjak kocke, Bobi kolac, kuglof i medenjaci.18 pro 2008, 15:23
18 pro 2008, 15:57
) danas nastavak skinula sam recept za breskvice to je njegov obozavani ako stignem mozda se s tim poigramo.
18 pro 2008, 16:38
) cokolade
, dodati putar i naribanu cokoladu.
18 pro 2008, 21:40
to zvuci jako, jako fino
19 pro 2008, 00:54
19 pro 2008, 10:21
19 pro 2008, 15:39
nego, mislila sam odustat od bjelanca, a kako cu onda docarati ovaj snjezni pokrivac na kucici, krov i ostalo, ajme
, nisam o tome mislila, sad me baci u razmisljanje
mozda sa ovom bijelom glazurom?
izgleda cemo mi opet pravit kucicu samo za dekoraciju
19 pro 2008, 15:49
19 pro 2008, 19:18
Naravno da sam jednu stavila u led na brzinsko hladjenje da ju cim prije isprobam, bozanstvena je
I ja sam odlucila pospremiti ih u zamrzivac jer mi se cini da ce se tako puno bolje prerezati na pola prije posluzivanja. Samo, ja sam ih dobila 22 jer sam kod prvih 10 nestedeci nanosila fil
19 pro 2008, 20:49
19 pro 2008, 20:56
by anek
19 pro 2008, 22:37
20 pro 2008, 09:31
20 pro 2008, 10:55
20 pro 2008, 14:35
20 pro 2008, 15:02

20 pro 2008, 16:46
20 pro 2008, 17:57
21 pro 2008, 00:02
21 pro 2008, 00:17
21 pro 2008, 00:30
21 pro 2008, 14:00
mozes probat s glazurom od bijele cokolade, vidjala sam za kupiti gotovu, kao velike kocke cokolade pa je samo treba rastopit.
21 pro 2008, 22:16
21 pro 2008, 23:57

(okrajci su vec temeljito degustirani
)22 pro 2008, 07:28
22 pro 2008, 11:28
22 pro 2008, 12:21