Sada je: 24 lip 2026, 17:29.

Kuhamo u listopadu

Moderatori/ce: Hope77, mrava

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Ina66 » 06 lis 2016, 07:11

orzo s porilukom i mrkvom (bez pancete), burgeri i rikula
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la malamaja » 06 lis 2016, 10:15

ja ću danas baciti sve u wok :liza pa kaj bude :mrgreen
imam pristojne zalihe rezanaca, što staklenih što onih drugih...
idem tražiti neki recept za kolač s mandarinama. ak netko ima link, prosim lijepo :)
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Krumpirić » 06 lis 2016, 10:49

malamaja je napisao/la:ja ću danas baciti sve u wok :liza pa kaj bude :mrgreen
imam pristojne zalihe rezanaca, što staklenih što onih drugih...
idem tražiti neki recept za kolač s mandarinama. ak netko ima link, prosim lijepo :)

često pravim u sezoni, ekstra jednostavno a slasno

http://www.coolinarika.com/recept/999827/
Avatar
Krumpirić
Cobra 11
 
Postovi: 11607
Pridružen/a: 17 sij 2005, 22:46

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la leptir422 » 06 lis 2016, 11:08

Jučer blitva i grilana piletina
Danas grah sa ričetom :)
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Ina66 » 06 lis 2016, 12:08

Krumpirić je napisao/la:često pravim u sezoni, ekstra jednostavno a slasno

http://www.coolinarika.com/recept/999827/

Odlicno izgleda i jednostavno!
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Mirci » 06 lis 2016, 17:20

Kod mene danas lovački, a jedino desert nije takav - sinoć ispekla za danas crnca bez jaja.
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la mrava » 06 lis 2016, 17:30

Kupovni ćevapi u lepinji s ajvarom
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Adorabla » 07 lis 2016, 09:32

Sličan kolač (ja radim kuglof od mandarina i ide puno više od 4-5 ide dosta soka i korica) radimo i mi ali tek kad se zasitimo mandarina jer sad na početku nestane 5 kila u jednom danu.
Jučer i kod mene bio lovački pa sam za večeru napravila salatu od komorača i tune i baš mi je pasalo.
Danas sam radila slatko kiseli na svoj način. Imala sam ananasa pa sam dinstala piletinu, papriku, ananas, dodala obilato svog chilli sweet sosa i ne mogu dočekati vrijeme ručka da prionem. Mislim da će biti prste za oblizati. Doduše dodala sam i mrvicu, jedva vidljivu mrvicu habanera pa se nadam da mi neće ostali dio kućanstva zamjeriti :nata
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27755
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la malamaja » 07 lis 2016, 11:53

Krumpirić je napisao/la:
malamaja je napisao/la:ja ću danas baciti sve u wok :liza pa kaj bude :mrgreen
imam pristojne zalihe rezanaca, što staklenih što onih drugih...
idem tražiti neki recept za kolač s mandarinama. ak netko ima link, prosim lijepo :)

često pravim u sezoni, ekstra jednostavno a slasno

http://www.coolinarika.com/recept/999827/


hvala :)

ništ komplicirano, uz fini čaj čini mi se da bu odlično.
ja svaki tjedan naručim 5kg mandarina....začas odu. prvo sam naručivala 2,5 ali to nam je premalo....još nismo izguštale ali moram imati neki kolač, kekse....juniorka nosi za užinu a ovo mi je baš ok.

inspiracija mi je na 0, ma na -1 ...napravit ću neku jesensku juhu...imam bundeve, kineskog kupusa, pastrnjaka...i dodam đumbira, bučinog ulja i ječma. bit će dobro i protiv aktualnih viroza i prehlada :lebdi
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la malamaja » 07 lis 2016, 11:54

Mirci je napisao/la:Kod mene danas lovački, a jedino desert nije takav - sinoć ispekla za danas crnca bez jaja.


a jadan :p :lol
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Margot » 07 lis 2016, 13:01

Danas brudetić s palentom. :yess
samozvana špijunka
Avatar
Margot
konkavna
 
Postovi: 459
Pridružen/a: 05 lip 2007, 11:42

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Ina66 » 07 lis 2016, 13:17

juha kokosja/juneca, juha od bundeve, pita od sira, rikula
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la lara72 » 07 lis 2016, 13:54

Za mm-a i mene ratattouille sa crnom rižom, za juniora frigani oslić, kuhana brokula i krompir. :)
lara72
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1435
Pridružen/a: 07 ožu 2003, 17:27
Lokacija: zagreb

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Mirci » 07 lis 2016, 14:23

Frigane lignje, pomfrit, tartar. Ispunjavam želje :lol
Crnca još ima za desert :)
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la mrava » 07 lis 2016, 17:10

Prženi oslic,krumpir salata
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Hope77 » 07 lis 2016, 17:26

pizza i focaccia, svatko je uzeo sto je htio

ostalo mi tijesta, pa ce ujutro dobiti pecipale :)
Avatar
Hope77
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2526
Pridružen/a: 13 lis 2005, 23:19

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la MalaSirena » 08 lis 2016, 08:01

Mi ćemo danas vjerojatno piletinu s bobom, pire-krumpir i neku salatu. Možda bude juha prije, a možda i ne.
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Ina66 » 08 lis 2016, 08:11

subotnji klasik - home made pizza - a ima i juhe od jučer
Avatar
Ina66
kuhinjska fly lady
 
Postovi: 33941
Pridružen/a: 01 srp 2001, 23:45
Lokacija: Split

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Ana2010 » 08 lis 2016, 08:52

Prekjucer pecena teletina, pomrfi, zelena salata i kuhana cikla.
Jucer piletina u umaku od kikirukija, riza s graskom, kukuruzom i paprikama, za salatu isto paprika, pomidor.
Danas ce biti frigani oslici i blitva s krumpirom.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Mirci » 08 lis 2016, 09:48

I kod mene je isti subotnji klasik - home made pizza. I još ću ispeci neki kolač.
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29464
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la dunja » 08 lis 2016, 10:37

kod mene pohano, krumpiri, mrkvica i grašak, zelena i radič salata, i neki kolač s jabukama koji još nisam radila, nešto brzinsko pa da vidim kakav je
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one.”
Tom Hiddleston
Avatar
dunja
most
 
Postovi: 29566
Pridružen/a: 17 tra 2003, 23:24

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la mrava » 08 lis 2016, 13:38

Mm i ja smo zajedno kuhali rucak:on je skuhao pilecu juhu iz vrecice i vrganje s lukom,sunkom i jajima a ja pire,pohane krmenadle i zelenu salatu
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la mrava » 09 lis 2016, 12:51

Cobanac,prhka pita sa sirom
Hrvoje 30. 10. 2008.
Gabrijela 3. 1. 2011.
Andrej 27. 8. 2015.
Avatar
mrava
tenfam tenfalicom
 
Postovi: 5394
Pridružen/a: 04 sij 2009, 12:44

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la fancy » 09 lis 2016, 12:53

Prekjuce-mladi kupus sa junetinom,krwm corba od tikvica.
Juce-pileci bataci i karabataci ubrernibsa krompirom i sampinjonima,juneca supica i pita sa sirom.
Danas-corba sa mesom i povrcem,pohovani karfiol i Kinder kolac (u casi).
I won't put my hands up and surrender...
There will be no white flag above my door...
Avatar
fancy
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 997
Pridružen/a: 03 pro 2010, 00:05

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la malamaja » 09 lis 2016, 13:08

juhica s noklicama, kuhano meso, riža....crijevna viroza je u điru :mrgreen juniorka će si slagati tortilje
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la MalaSirena » 10 lis 2016, 06:16

Jučer sam kuhala juneću juhu, šnicle na naglo, rizi-bizi i zelenu salatu. Za desert/večeru - palačinke.

Danas će biti juha, a šnicle smo napacali i nešto ćemo s njima kad dođemo doma (vjerojatno saft s puno luka i senfom).
Mišonja 03.09.2003.
Avatar
MalaSirena
i neuništiva mesna štruca
 
Postovi: 1841
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 21:59
Lokacija: Zagreb, Maksimir

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la leptir422 » 10 lis 2016, 09:09

U subotu smo imali štefaniju (mesnu štrucu sa jajem)
Nedjelja - juhica, pohana piletina, rizi bizi, zelena salata / desert Irish mousse
Danas - ćemo vidjeti do kraja dana...... još ne znam - pročitati ću što ste vi kuhali pa mi možda padne ideja......
Dijete koje sam dobila brakom P - 2007 + rođeno D - 2014
Avatar
leptir422
ne patim od forme
 
Postovi: 895
Pridružen/a: 16 tra 2013, 09:37

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la latica » 10 lis 2016, 09:36

mi smo jučer imali krštenje i uživali u finom ručku u restoranu. danas imamo juhu za zakuhat, imamo mesa od jučer i samo prilog napravimo. mislim da ću rižu i grašak.
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7430
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Adorabla » 10 lis 2016, 10:33

subotu smo imali salatu s komoračem i tunom i naravno ko i većina homemade pizzu ali za večeru. Jučer smo imali juhu gustu od mrkve i pečene krumpire s umacima i za mesoždere malo šnicla na naglo.
Ovaj tjedan odmaram. Nije moj tjedan za kuhanje :kino
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27755
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Kuhamo u listopadu

PostPostao/la Mala Bornica » 10 lis 2016, 11:50

ispekla sam jucer kolac od mandarina sa krumpirickinog linka :). odlican je!!! nisam ga na kraju prelila sokom, dovoljno mi je socan biskvit. ponovit cu sigurno!
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 16012
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

PrethodnaSljedeća

Natrag na Recepti - sortirani

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.